2737
2734

من آمینوسنتز کردم و نمتونم کارامو انجام بدم بعد بهم گفت کسی پیشت میمونه گفتم نه به کسی نگفتم بعد گفت بهتره به کسی نگی چون ممکنه بگن اگه نمیتونه بچه نیاره مگه 

بعدم گفت از رو تجربه گفتم

جاریم باهام دشمنه شاید اون حرفی زده به نظرتون چرا ین حرفو رده؟

من که ده تا بچه نیوردم دوتا همش میخوام 

نمیدونم حتما تو اینستا اینا دیده

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفش کلی بوده

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2728
چه ربطی به اینستا داره؟

حتما که نباید از کسی آشنا بشنوه میگه یه وقت فامیل اینجور بهت نگن 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
حتما که نباید از کسی آشنا بشنوه میگه یه وقت فامیل اینجور بهت نگن 

نه پدرومادرش به داداشش گفتن زنتو بگو کمکش کنه اونم اصلا یه بارم نیومد یا غذا نفرستاد با ابن که خونشون نزدیکمونه 

میگم شاید اون گفته نمیتونه نیاره

میگفتی اگه نیاز باشه،به خانواده ی خودم میگم..دیگه خانواده ی آدم دلسوز آدم میشن،پشت سرهم صفحه نمیزارن

گفتم زنداداشام خودشون هی میان من اصلا بهشون نمیگم اونا خودشون کلا تو این جور مواقع آدمو تنها نمیزارن 

نمیدونم ولی یه پسر مجرد که نمیدونه این مسائل چه ان

چرا نمیدونه 😂😂😂

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706