2752
2734

سلام عزیزای دلم خوبین؟من نیاز به وام دارم حداقل ۲۰ تومن

چکار کنم؟کدوم بانک وام میده؟

بگم برای چکار میخوام که وام بدن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همه بانک ها میدن بگی میدن کاری ندارن بر چ کاری میخای

اخه رفتم یبار قبلا بانک ملی گفتم نیاز دارم وام بگیرم گفتن حسابت کار نکرده وام نمیدیم،سری بعد با چند تا مدرک پزشکی رفتم فوری وام دادن،بدون دلیل نمیدن که

اخه رفتم یبار قبلا بانک ملی گفتم نیاز دارم وام بگیرم گفتن حسابت کار نکرده وام نمیدیم،سری بعد با چند ...

خب اون جز مدارک الزامیه که حتما اون بانکی که میخایی وام بگیری حسابت کار کرده باشه و ضامن هم اون بانک حساب داشته باشن  

من نه شاغل نیستم ولی همسرم هست برم بگم چه وامی میخوام؟مثلا برای تعمیر خونه یا مثل این موضوع نمیخوام ...

سلام عزیزم.ببخشید سوالمو اینجا پرسیدم نوشته بودین برا سرگیجه نمک دریا و روغن گیاهی مصرف بشه.شما سرگیجه داشتین؟ چجوری بود؟ راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

سلام عزیزم.ببخشید سوالمو اینجا پرسیدم نوشته بودین برا سرگیجه نمک دریا و روغن گیاهی مصرف بشه.شما سرگی ...

سلام عزیزم

یکی از آشنا ها سرگیجه داشت که دکتر طب سنتی بهشون گفته بود حتما حتما روغن های طبیعی که از دانه های روغنی گرفته میشه و نمک دریا و مواد مغذی استفاده کنن خوب میشن

منم نا حدودی رعایت کردم و خوب شدم الحمدالله 

سلام عزیزم یکی از آشنا ها سرگیجه داشت که دکتر طب سنتی بهشون گفته بود حتما حتما روغن های طبیعی که از ...

تشکر که پاسخ دادین.مرسی حتما امتحان میکنم.روغن زیتون رو.سرگیجه شما چه حالتی بود؟ من یکسره جلو سرم رو پیشانی انگار تعادل نداره حالت سبکی.خیلی هم دکتر مراجعه کردم گوش مغزو اعصاب بیفایده بود.خودمم حدس میزنم در اثر همین مواد غذایی باشه.سه ساله همینجورم.شما هم علائمتون شبیه من بود یا حمله ای؟ دکتر علت رو چی تشخیص میداد

تشکر که پاسخ دادین.مرسی حتما امتحان میکنم.روغن زیتون رو.سرگیجه شما چه حالتی بود؟ من یکسره جلو سرم رو ...

دکتر که علت رو تشخیص نداد، سرگیجه ام وقتی بند میشدم بیشتر بود،بعضی وقتا فکر میکردم زلزله میاد