2752
2734

دختری که سختی براش معنا نداره ب رویاهاش نه نمیگه....(اینجانب تعهد به خدای رنگین کمان دارد) #کیان_پیرفلک♡#توماج_صالحی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چیزو میخوای درست کنی؟؟

ساعتش تایم نیس

دختری که سختی براش معنا نداره ب رویاهاش نه نمیگه....(اینجانب تعهد به خدای رنگین کمان دارد) #کیان_پیرفلک♡#توماج_صالحی
میخام لاکتو بکنم درست بزنم اول دستتو بزار رو زانوم تا بد بریم سراغ ساعت🫠🫠🫠

دارم با دندون میکنمش😂

نریدم سراغ ساعت!؟ 

بلدی تایمش کنی؟ 

دارم با دندون میکنمش😂 نریدم سراغ ساعت!؟  بلدی تایمش کنی؟

لاک مشکی دوس بشین قشنگ بزنم 

بعدم دکم بغل اگه داره فشار بده بعد که ساعت اومد چن بار فشار بده دوباره تا صفر شه یا یه ساعت رند شه بعد دوباره اروم چندبار بزن تا ساعت که میخوای برسی، من اینجوری تنظیم میکردم، ی مکثم میکردم تا دقیقه اشم بزنم تنظیم شه 

🌙