2733
2734
عنوان

معجزه دمنوش بابونه

110 بازدید | 9 پست

من مدتی ریزش موی هورمونی داشتم حجم و کار و استرسم بالا بود ولی بخاطر مشکل خوابم هر شب بابونه دم میکردم شنیده بودم برای آندومتریوز و مشکلات زنان هم خوبه

الان داشتم گالریمو نگاه میکردم معجزشو دیدم هم پوستم به نسبت قبل خیلی بهتر شده هم ریزش موم کمتر شده

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است

برا مشکلات هورمونی خوبه؟

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برا مشکلات هورمونی خوبه؟

چون ضد اضطراب و آرام بخشه هورمون ها رو تنظیم میکنه به شدت برای جلوگیری از آندومتریوز خوبه

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
2740
چون ضد اضطراب و آرام بخشه هورمون ها رو تنظیم میکنه به شدت برای جلوگیری از آندومتریوز خوبه

ناشتا یا شب قبل خواب مصرف کنم ؟

من هم مشکل اضطراب دارم هم هورمونی 

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.