2733
2734

هرسه غم داره.اما خیلی دوست داشتم.گفتم بگم شمام ببینید.مسیر سبز که حین فیلم چن بار گریه کردم البته اینکه دلم گرفته بود بی تاثیر نبود. یک جنایت امریکایی بر اساس واقعیت اگه روحیه حساسی داری نبین درد اوره. و انجمن برف اینم بر اساس واقعیت‌  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انجمن برف رو دیدم...داستانش داستان قوی بود چون بر اساس واقعیتم بوده ولی بازی کاراکترها و...زیاد به دلم ننشست واسه همین زیاد خوشم نمیاد...ترجیح میدم کتابشو بخونم

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

لایکم کن

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2738
انجمن برف رو دیدم...داستانش داستان قوی بود چون بر اساس واقعیتم بوده ولی بازی کاراکترها و...زیاد به د ...

منم بعد دیدن فیلم سرچ کردم راجبش خوندم تحت تاثیر قرار گرفتم.بله میشد بهتر بازی کننند.اما در کل خوب بود