2733
2739
عنوان

پارک ابی گرجستان

| مشاهده متن کامل بحث + 4352 بازدید | 25 پست
یعنی مایو پوشیده نمیشه اونجا پوشید؟؟؟

نه مایو من بلوز و شلوار آستین بلند بود اجازه ندادن نمیدونم چرا 

هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ما هم پس فردا عازم تفلیسیم میشه بگی چه جاهای تفریحی شما رفتین؟ چه پیشنهادات و تجربه‌ها ...

سلام عزیزم انشاالله بهتون خوش بگذره

اول اینکه توقع هتل انچنانی و لوکس نداشته باش هتلاشو یه ستاره کمتر از هتلهای دیگه درنظر بگیر یعنی اگه هتلتون چهارستاره هست هتل سه ستاره در نظر بگیر البته یه هتل داره نزدیک دریاچه هست و یه کمی از شهر دوره اما عالیه عالی

مردم بسیار بسیار خوبی داره خیلی مهربونن 

شهر آبی ر برین حتما با تلکابین برید مجسمه مادر رو ببینید

کلیسای جامع سامیبا هم خیلی خوب بود

پل صلح هم که روی رودخونه ای هست که از وسط شهر رد میشه

بزرگترین مشکل اینه که انگلیسی رو نمیفهمن یه کم سخته باهاشون صحبت کردن

مرکز خرید خیلی خوبی که داشت ایست پوینت بود اسمش

همه برندا رو داشت لباسای خیلی خوبی داشت طبقه بالا هم شهر بازی و فست  فودای خوب مثل مک دونالد و کی اف سی ما به خاطر مک دونالد هرشب میرفتیم اونجا چون قیمت و طبعش رو خیلی دوس داشتیم  

مرکز خرید دیگش اسمش تیبیلیسی مال بود اینم خوب بود اما شهر بازی نداشت ولی فست فود داره تقریبا یه ربع دوره از شهر 

ما یه خیابونی داشت تقریبا نزدیک تلکابین بود پر از کافه بود و بزن و برقص ما شبا میرفتیم اونجا پیاده روی البته داخلشون نمیرفتیم چون بچه باهامون بود

2728
سلام عزیزم انشاالله بهتون خوش بگذره اول اینکه توقع هتل انچنانی و لوکس نداشته باش هتلاشو یه ستاره کم ...

ممنونم هیلی مهربون

که انقد وقت گذاشتی و جامع و کامل توضیح دادی.

عزیزم دیسکو هم داره؟ که محیطش خوب باشه

شما با تور هم جایی رفتین مثلا گشت شهری؟ یا همه جا رو خودتون رفتین؟

ممنونم هیلی مهربون که انقد وقت گذاشتی و جامع و کامل توضیح دادی. عزیزم دیسکو هم داره؟ که محیطش خوب ...

آره دیسکو داره من نتونستم برم با بچه موندم هتل و شوهرم میرفت

اما یه شب رفتیم یه رستورانش برا شام اونجا اکثر میزا تولد سوپرایزی داشتن حتی یه جشن نامزدی هم بود خیلی رقصیدیم

خود رستوران هم رقص گرجی اجرا کردن و میکی موس هم بود

با یه راننده تاکسی دوست شدیم اون مارو برد

ما اکثرا با تور رفتیم مخصوصا تور شهر رو خوب بود

آره دیسکو داره من نتونستم برم با بچه موندم هتل و شوهرم میرفت اما یه شب رفتیم یه رستورانش برا شام او ...

عزیزم سلام ببین راجع به پارک ابی برای لب اب یا پاساژاش اینا پیسه لباس پوشید رو مایو؟

رمز موفقیت فقط دو کاره :   شاد باش و مهربون   
2740
عزیزم سلام ببین راجع به پارک ابی برای لب اب یا پاساژاش اینا پیسه لباس پوشید رو مایو؟

سلام آره میشه

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون تور گرفتم کانتراش خیلی پیگیر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   تور ارزون و خوب  26709011