2733
2739
عنوان

نامزدی و خاطرات

81528 بازدید | 133 پست

سلام

بچه ها من ی ماهه عقدم

از چند وقت پیش کن و بیش اینجا رو دنبال میکردم

حالا عضو شدم!

من عاشق خاطراتم

از خاطره های نامزدیتون بگین!

Whos gonna walk through the dark side of morning?whos gonna rock you when  the sun wont let you sleep?it aint me👽

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با همسرم همسایه بودیم. صبح ها که میخواستم برم مدرسه هر روز وا میستاد دم درشون تا جایی که تو دیدش بودم با حسرت  نگاهم میکرد. خخخخ

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

بسلامتي 

من از دوران عقدم خاطره خوب ندارم چون خواهر شوهرم خيلي اذيتمون كرد اگه خاطره خوبيم بوده بخاطر ازار زيادي كه رسونداصلا يادم نمونده.

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

والا من خاطره خاصی ندارم فقط یه توصیه دارم حالا که تازه عقد کردی.کم رفت و آمد کن که احتراما حفظ شه 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2740
با همسرم همسایه بودیم. صبح ها که میخواستم برم مدرسه هر روز وا میستاد دم درشون تا جایی که تو دیدش بودم با حسرت  نگاهم میکرد. خخخخ

عزیزم!چندسالگی ازدواج کدین؟

Whos gonna walk through the dark side of morning?whos gonna rock you when  the sun wont let you sleep?it aint me👽
والا من خاطره خاصی ندارم فقط یه توصیه دارم حالا که تازه عقد کردی.کم رفت و آمد کن که احتراما حفظ شه

آره!مامانم اینام حساسن

2706