2737
2734
عنوان

عکس ان تی نی نیم😍

162 بازدید | 18 پست

دوتا عکس ازش میزارم تو هرکدوم متفاوته دکتر احتمال هم نداد ۱۵هفته باید برم جنسیت بچه اولمه فرق نداره دختر پسر جفتشو دوسداریم😍نظر شماهارو دوسدارم بدونم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزدلم قوربون شکلش، خدا حفظش کنه ان‌شاالله صحیح و سلامت به وقتش به دنیا بیاد بغلش بگیری دعا کن ان‌ ...

ممنونم قشنگم مرسی از دعای زیبات😍😍انشالله هروز دعا میکنم همخ اقدامیا عزیزم صاحب فرشته کوچولو بشن

هیچ احتمالی نداد حتی ۵۰ ۵۰ هم نگفت

نپرسیدی؟ عکس پاضح نیس ویارتو بگو چی بیشتز‌میخوزی‌شیرینی دوس‌داری؟ کرغ و گوشت؟ ترشی؟ تهوع چجوریه؟  بیشتر صبحه؟ ضربان قلبش چند زده

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
نپرسیدی؟ عکس پاضح نیس ویارتو بگو چی بیشتز‌میخوزی‌شیرینی دوس‌داری؟ کرغ و گوشت؟ ترشی؟ تهوع چجوریه؟ &nb ...

همه چی میخورم هم ترشی هم شوری.تهوع از ۵هفته و ۸هفته داشتم ک تموم شد فقط از ماهی بدم میاد.

ضربان قلبش

۷هفته ۱۴۹ بود

۹هفته ۱۷۶

۱۳هفته ۱۶۱

نپرسیدی؟ عکس پاضح نیس ویارتو بگو چی بیشتز‌میخوزی‌شیرینی دوس‌داری؟ کرغ و گوشت؟ ترشی؟ تهوع چجوریه؟ &nb ...

من چی دوغ و ترشی و ماست و کشک دوست دارم، از گوشت متنفرم حتی اسمشم حالم بد میکنه،عصرا و شبا حالت تهوع دارم،صبحا خوبم.

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه چی میخورم هم ترشی هم شوری.تهوع از ۵هفته و ۸هفته داشتم ک تموم شد فقط از ماهی بدم میاد. ضربان قلب ...

شیرینی نمیخوری؟ ضربان قلبش که به دختر میخوره و تهوع اولیه نگت

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیرینی نمیخوری؟ ضربان قلبش که به دختر میخوره و تهوع اولیه نگت

هم شیرینی میخورم هم ترشی.تهوع اولیه هم داشتم اولش صبحا بود بعد کم کم شبا هم درگیرش شدم الان فقط اشتهام زیاده و بعد از خوردن غذا ضعف میکنم شدید و حس تهوع دارم

2706