2737
2739

تجربه هاتون یا اگ دکتر بردین توصیه ای کرده بگین 

ممنون

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
دوستام دارو میخوردن قبلا کلاس شیشم و اینا من قدم بلند بود چیزی نمیخوردم😂

بلند شدن؟

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند سال قدش چند؟پسرمن شش ساله حداقل رنج قد رو داره دکتر بردم گفتن دوتا جهش قد داره یهو رشد میکنهیکیش بلوغ رشد قدی پسرا اما ی شربت زینگ داد که ویتامین اینا توش گفت تاثیر داره بده بخوره

بلند شدن؟

یخورده  قدشون بلند شد ولی خب اونا قدشون  خیلی کوتاه بود الان قدشون معمولی رو به بلند محسوب میشه🙂

طناب زدن هم خیلی تاثیر داره☺

میگف..فقد مرگ میتونه مارو از هم جدا کنه و مرگ.. دختری بود با موهای قهوه ای  و کمی زیباتر از من  
چند سال قدش چند؟پسرمن شش ساله حداقل رنج قد رو داره دکتر بردم گفتن دوتا جهش قد داره یهو رشد میکنهیکیش ...

اسم شربته چی بود؟

خب یه جهش رشدش بلوغه یکی دیگش چی

یخورده  قدشون بلند شد ولی خب اونا قدشون  خیلی کوتاه بود الان قدشون معمولی رو به بلند محسوب ...

مرسی گلم 

2740
یکیش یادم نیس خدایی آنقدر دکتر بردم حواس برا آدم نمی مونه  ارژی پلاس عکس ی زرافه روشه خخخ

اوکی ممنون