2752
2734
عنوان

قرص مخمر گرفتم واسه چاقی😂😬

99 بازدید | 11 پست

بچه ها من کلا قبل از بارداری و شیردهی استعداد چاقی داشتم، ینی دائم الرژیم بودم، تا اینکه باردار شدم بعد زایمان بخاطر شیردهی خیلی لاغر شدم.

البته اینکه میگم لاغر شدم، قدم ۱۶۸، وزنم ۷۲

اما نسبت ب قدم انگار لاغر بودم

حالا ۴وزه بچمو از شیر گرفتم، همزمان شرو کردم مخمر ابجو میخورم. ، مارک بایو کلینیک

بعد معذرت میخام تا دیروز یبوست داشتم، از امروز بیرون رویم زیاده😂😐 ینی همش دسشویی ام ، هم مدفوع هم ادرار😂 البته زیادم میخورم

اینم بگم موقع شیردهی، شیرم زیاد و با کیفیت بود، ک دیگه. قط شد

حالا این دسشویی زیاد ید نباشه؟؟؟؟

این قرصه عوارض خاصی نداره؟

آخه ویتامین‌هایی ک روش نوشته چیزای بدی نبودن. مختص چاقی ام نیست، ویتامیناش اشتها باز میکنن فقط

من خوردم دریغ از یک کیلو

------🕸 Alisan 🇸🇾 -🕸 فرشته_عذاب🕸--------🕷رکورد دار ترین تعلیقه سایت با سابقه ۴۳ کاربری متلاشی شده🕷 تیپ شخصیتی ESTP🕷 🇸🇾  و خدایی که ما را برای زندگی جز هدف درد نیافرید🕸 آنچه گذشت ؛ بازگشت ندارد...🕷اگه جوابتو ندادم نه لال هستم و نه کور و کر ؛ قطعا حوصله تایپ ندارم 🕷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میخای چند کیلو بشی؟ بنظر من خوبه وزنت

حداقل ۵ تا ۷ کیلو اضافه کنم عالیه

من اینم در نظر گرفتم ک بچه رو از. شیر گرفتم بصورت طبیعی ۳ ۴ کیلویی باید اضاف کنم ۲ ۳ کیلو ام قرصه بهم بده حله

۱بسته ۶۰تایی خوردی؟  روزی چنتا؟ استعداد چاقی داری یا کلا از اولش لاغر اندام بودی؟

استعداد لاغری دارم ولی دختر نیسم ک

قد ام ۱۷۹   وزنم ۵۸

------🕸 Alisan 🇸🇾 -🕸 فرشته_عذاب🕸--------🕷رکورد دار ترین تعلیقه سایت با سابقه ۴۳ کاربری متلاشی شده🕷 تیپ شخصیتی ESTP🕷 🇸🇾  و خدایی که ما را برای زندگی جز هدف درد نیافرید🕸 آنچه گذشت ؛ بازگشت ندارد...🕷اگه جوابتو ندادم نه لال هستم و نه کور و کر ؛ قطعا حوصله تایپ ندارم 🕷
استعداد لاغری دارم ولی دختر نیسم ک  قد ام ۱۷۹   وزنم ۵۸

چ ربطی ب دختر بودن داره

خب شاید چون استعداد لاغری داری سخت چاق میشی

من قبلا چاق بودم حتی ی دوره بخاطر اضافه وزن زیاد دارو میخوردم

چنتا ازش خوردی؟ چ مارکی خریدی؟