2752
2734
چه اقا پسرقند عسلیه😍

دعا کن منم باردار بشم سه ساله منتظر دومی هستم..ودخترم آرزوشه خواهر بشه‌....دعا کن منم باردار شم بیام بگم بهت نی نی منم حدس بزن🥺

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم میتونی بگی نینی ما چیه کاش پیاممو ببینی

سلام گلم مدل سرش به پسر میخوره اما الت تناسلیش فکرمیکنم بیشتر دختره  حالا سونو چی حدس زد 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
سلام گلم مدل سرش به پسر میخوره اما الت تناسلیش فکرمیکنم بیشتر دختره  حالا سونو چی حدس زد

ممنون ک جوابمو دادین،🥰سنو برای دوستمه یه پسر داره خیلی دوستدارع این یچی دختر باشه،سنو 12هفته اول بهش گفته مشخص نیست ولی بعدش بهش گفته پسره

ممنون ک جوابمو دادین،🥰سنو برای دوستمه یه پسر داره خیلی دوستدارع این یچی دختر باشه،سنو 12هفته اول به ...

پس درست حدس زدم سرش کاملا پسره  

وافعا پسره😰😰☹️ممنون

مدل سرش اره  پسره 

اما  الت تناسلیش  اگه اونی که میبینم  بندناف نباشه به دخترشباهت داره اگه عکس دارین بازبزارید ازپایین تنه اگه نه  که بیشتر ۷۰درصد پسره

دوست عزیز یک‌سوال داشتم بعضیا از سنوی ۶یا ۷ هقته که مربوط به قلب جنین است جنسیت رو میگن اگه سمت راست باشه پسر و‌چپ دختر..ایا این صحت داره؟؟؟؟

با احتیاط اینجا هستم ۶ بار ترکیدم.. کاربر قدیمی هستم ❤😒
2706