2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه یبارگفتین پسریبارگفتین دختر،میخواستم یباردیگه نظرتونو بدونم،شرمنده

ببین عزیزم عکس واضح نیست بخدا اما بیشتربه دختر میخوره خیلیارو جواب صدرصدی میدم چون واضح هستن.... 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
خاهش میکنم گلم

مادرزن جان سلام ☺️جنسیت نی نیم دختر نبودکه حدس زدین،گفتی هر چی بود بگو 😊 توی مطب دکتر وقتی گفت پسره شوهرم ناراحت شد سرشو انداخت پایین من نبینم، دل خوش کرده بود دختره ،اخه از ان تی تا الان همه گفتن دختره🥺ولی پسر هم خیلی دوست داره،مهم سلامتیشه

مادرزن جان سلام ☺️جنسیت نی نیم دختر نبودکه حدس زدین،گفتی هر چی بود بگو 😊 توی مطب دکتر وقتی گفت پسره ...

الهی عززززیزم مبارکت باشه تنش سلامت پسر هم خیلی نازه خوب شانسته دیگه پنجاه تا درست گفتم  شمارو دیگه درست حدس نزدم میشه یکباردیگه عکس از نی نیت بزاری برام💋❤احتمالا عکسی که ازسونوگذاشتی  زیاد واضح نبوده درهر حال سونو هم خطا داره دیگه چه برسه به من بازم شرمنده گلم😍

مادرزن جان سلام ☺️جنسیت نی نیم دختر نبودکه حدس زدین،گفتی هر چی بود بگو 😊 توی مطب دکتر وقتی گفت پسره ...

عکسی که تو تاپیکت گذاشتی رو دیدم بعلهههه سربچت گرد نیست وحالت مربعی داره واین یعنی پسر من احتمالا با دقت نگاه نکرده بودم 😍😍😍

الهی عززززیزم مبارکت باشه تنش سلامت پسر هم خیلی نازه خوب شانسته دیگه پنجاه تا درست گفتم  شمارو ...

خواهش میکنم گلم 😘❤️ ممنون ازت لطف کردین جواب مارو میدین❤️😘😘آره والله فقط سالم باشه

ایشالله خدا بهت دخترم میده😍❤😍💋

خواهش میکنم گلم 😘❤️ ممنون ازت لطف کردین جواب مارو میدین❤️😘😘آره والله فقط سالم باشه

شانسته دیگه  99درصدو درست گفته بودم البته  سربچت کاملا مشخص بود که پسره اما من احتمالا دقت نکرده بودم 

2706