2733
2734
عنوان

قیمت سنو انومالی شهر شما چند؟

223 بازدید | 23 پست

من فردا قرارع برم دکتر برام بنویسه فقط اسمشو شنیدم نمیدونم دقیقا چه سنوگرافیه از قیمتشم اطلاعی ندارم میشه لطفا بگید قیمت سنو و شهرتون رو

وقتی که انسان آموخت که چگونه با رنج هایش تنها بماند و چگونه بر اشتیاقش بر گریختن چیره شود؛آنوقت چیز زیادی نمانده که یاد نگرفته باشد.🙂🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پارسال ۴۵۰ دادم. ولی با توجه تعرفه امسال فک کنم ۶۰۰.۷۰۰ تومانی شد. اهوازم

ممنون از نظرت🙂

وقتی که انسان آموخت که چگونه با رنج هایش تنها بماند و چگونه بر اشتیاقش بر گریختن چیره شود؛آنوقت چیز زیادی نمانده که یاد نگرفته باشد.🙂🤍
اصفهان بالای دو تومن

انامولی؟؟!!!

چه گرون شده من ۱۴۰۰ بهترین جا رفتم ۲۰۰ دادم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
انامولی؟؟!!! چه گرون شده من ۱۴۰۰ بهترین جا رفتم ۲۰۰ دادم

۲۰۰ ؟؟؟؟؟ منم دقیقا ۱۴۰۰ حامله بودم بهترین جای اصفهان رفتم ۶۵۰ دادم .کدوم شهری؟

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
انامولی؟؟!!! چه گرون شده من ۱۴۰۰ بهترین جا رفتم ۲۰۰ دادم

شهرتون؟

سونو ان تی چون هم سونو داره هم آزمایش شد ۱۶۰۰

ولی انومالی گفتن نیاز به آزمایش نداره شد ۸۰۰

همین دوهفته گذشته انجام دادم 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
سونو ان تی چون هم سونو داره هم آزمایش شد ۱۶۰۰ ولی انومالی گفتن نیاز به آزمایش نداره شد ۸۰۰ همین دو ...

مرسی گل میشه شهرتونم بگید

2706