2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دوس داشته باشی اره من خوشم نمیاد همون صاف شدشو استفاده میکنم

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2728

خیر مخلوط نکنید

ما زمان آبگیری میذاریم کاملا ته نشین بشه اون املاح ته نشین شده دور میریزم چون تلخ و بد رنگ هست 

و زمانی که در شیشه میریزیم دیگه املاحی ته شیشه انباشته نمیشه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
ابلیمو رو هم بزن ولی آبغوره رو نه

ابلیمو که تلخه  من آبغوره ره میزنم خیلی خوشمزه است ،ضرر داره؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
2740
ابلیمو که تلخه  من آبغوره ره میزنم خیلی خوشمزه است ،ضرر داره؟

نه ضرر نداره انا سالاد رو خوش قیافه نمیکنه زلال باشه بهتره اون تهشو میتونید برای خورشت استفاده کنید 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
نه ضرر نداره انا سالاد رو خوش قیافه نمیکنه زلال باشه بهتره اون تهشو میتونید برای خورشت استفاده کنید& ...

آها من اصلا تو خورشت بلد نیستم تو سالاد شیرازی میزنم فقط خیلی خوبه🥲البته مهمون نمیاد خونم راحت نصف کاسه آبغوره میزنم😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آها من اصلا تو خورشت بلد نیستم تو سالاد شیرازی میزنم فقط خیلی خوبه🥲البته مهمون نمیاد خونم راحت نصف ...

نوش جونتون 🥰وای به به دلم سالاد شیرازی خواست منم پر آبغوره دوست دارم ما تو خورشت کرفس و کدو آبغوره میریزیم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
نوش جونتون 🥰وای به به دلم سالاد شیرازی خواست منم پر آبغوره دوست دارم ما تو خورشت کرفس و کدو آبغوره ...

خورشت کرفس به به 😄😄حتما امتحان میکنم 🌹 

1
5
10
15
20
25
30
35
40