2733
2734

دعواس اقا شغلش راحته همش خونن هرچی خوب  هرکس دوست داره معلم شه الان دولت همش داره استخدام میکنه هرکس بیست سال پیش دوسال معلم نهضت بود الان استخدام کردن  اشنا خودنون چهل سالشه رفت حوزه تحصیلات حوزه داره الان معلمه معلمی خیلی راحت شده شماهم معلم شو من خودم کار دولتی دارم ولی واقعا مهم نیست معلم باشی کارمند باشی دکتر مهندس شعور شخصیتت مهمه و زن تو خونه باشه خیلی عالیتره تحصیلات دلشته باشه ولی خونه باشه به بچه اش میرسه به خودش میرسه به نظرم شادتره نه مثل من صبح ساعت شش از خوابم بگزرم تا سه ظهر غذام سر وقت نیست بعد استراحت کنم چون بدن نمیکشه میبینی شش عصره فکر خونه زندگی باشی دوباره شب تازه من هنوز بجه ام ندارم البته نظر منه و برا ماهی ۱۰۱۲ تومن حقوق کارمندی معلمم تازه کمتر میگیره زیاد غضه کار شغل نخورین دوستان دعوا هم نکنین 

برای خانما بهترین شغله ولی برای آقایون سرپرست خانوار نه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با اینکه از معلمی خوشم نمیاد ولی واقعا نمیدونم چرا اینقدر بهشون توهین میشه:/انگار دارن پول اونا رو میخورن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2738

خودت فهمیدی چی گفتی وجدانا 

اولش درباره معلما بعد گفتی 

بعد گفتی حقوق کم 

بعد گفتی کار خانمای شاغل سخته 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
برای خانما بهترین شغله ولی برای آقایون سرپرست خانوار نه

درسته ولی خوب واقعا شاغل سخته تو بگو هرشغلی خیلی معلما  مشکل حنجره پیدا کردن و الان بچه ها خیلی با ادب نیستن سخته کنار امدن 

اینی که شما نوشتی یکی به نعل زدی یکی به میخ

خودت با خودت دعوا داری معلوم نیست با معلم ها چند چندی

همین تاپیک خودش میتونه شروع و انگیزه یه دعوای اساسی باشه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...