2733
2734

وقتی متاستاز باشه یعنی پیشرفت کرده واقعا سخته و اندامای داخلیو درگیر کرده شیمی. انجام داده؟ منم پدرم سرطان معده داشتند پ معدشو دراوردن ان‌شاءالله که بیمار شما هم شفا پیدا کنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی متاستاز باشه یعنی پیشرفت کرده واقعا سخته و اندامای داخلیو درگیر کرده شیمی. انجام داده؟ منم پدرم ...

پدر شما خوب شدن انشاالله؟ بله چند دوره شیمی‌درمانی انجام داده متاسفانه نوع بدی گرفته و‌ دیر متوجه شدیم خیلی عذاب بزرگیه کاش همچین چیزی وجود نداشت😭

پدر شما خوب شدن انشاالله؟ بله چند دوره شیمی‌درمانی انجام داده متاسفانه نوع بدی گرفته و‌ دیر متوجه شد ...

بله خداروشکر بهتره. ما هم دیر متوجه شدیم که متاسفانه مجبور شدن معده رو کامل دراوردن‌ اگه شیمی انجام میدن حتما داروهاشونو خارجی بگیرید و‌دکتر آنکولوژی خیلی مهمه حتما دکترای که انتخاب می کنید کاربلد باشند.ما قبل از عمل ۶دوره شیمی انجام دادیم با داروی ایرانی که متاسفانه اصلا تاثیر نداشت و حتی باعث شد که روده پدرم نشتی درس کنه که بعد عمل ۶روز هم نتونستیم حتی یه قطره اب بدیم تا ترمیم شد ولی بعد عمل هم دکتر آنکولوژی و هم داروی المانی گرفتیم که خداروشکر درسته پدرمو بعد عمل چند بار خواستیم از دس بدیم و لطف خدا شامل حالمون شد و الان بهترن

امیدی هست چون خدایی هست، 

خدا تموم مریض هارو شفا بده مریض شماهم همینطور 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2706