2733
2734
عنوان

مستقل شدن از خونه مادرشوهر

470 بازدید | 36 پست

یه هفتس مستقل شدم منی که همیشه آرزوم بود الان پشیمونم ما تو این شهر غریبیم دخترم اونجا روزی صد دفعه میرفت و میومد الان خیلی تنها شدیم 

راحت شدی

عادت میکنی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اولشه، بعدا میبینی که جدا بودن و دور شدن خیلی خیلی خیلی بهتره

از ارزشمند شدن تو خانواده بگیر تا راحتی موقع مهمون اومدن برای اونا و اینکه مثل مهمان برات وقت میذارن و دیگه اون ادم دم دستی نیستی که همش جلو چشمشمونه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
دلم خیلی برا دخترم میسوزه

همسایه ای چیزی پیداکن بچه همسن داشته باشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706