2752
2734
عنوان

دارم میمیرم😭😭

151 بازدید | 18 پست

من دیروز کات کردم و الان واقعا حالم بده چیکار کنم راحت تر باهاش کنار بیام؟ چیکار کنم وسوسه نشم برم پیام بدم؟ بیرون هم نمیتونم برم چون تمام جاهایی ک رفتم رو باهاش رفتم بیشتر عذاب میکشم😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودش بعد از یه مدت پیام میده اگه الان پیگیرش باشی بره پشت سرشم نگاه نمیکنه هرچند دوباره برگرده جایگاه قبلیشو  نداره قطعا سعی کن خودتو با یه سریال طولانی سرگرم کنی یه سریال ۲۰۰ قسمت روزی ۴.۵ تا ببینی کم کم عادت میکنی با دوستات برو بیرون کافه سینما شهر بازی هرچند من ترجیح تنها بیرون رفتنه حتی برای سینما 

چرا جدا شدی خب

درکم نمیکرد دوس داشت همیشه حرف حرف خودش باشه تهمت میزد الکی شک داشت بهم بهش میگفتم بهم اعتماد نداری میگف بهت اعتماد دارم ولی همیشه خلافشو ثابت میکرد اون حق داشت تو عصبانیت هرکاری بکنه ولی من حق نداشتم حتی عصبانی بشم

اره اما هرکار میکنم فقط خاطراتش تو ذهنمه

طبیعیه . معجزه اتفاق نمیوفته فراموش کنی

اما خیلی چیزا به فرایند کمرنگ شدنش کمک میکنه

اینکه شماره / عکس / ویدیو / خاطره / هدیه / پیام

هر چیزی که داری رو بلاک و پاک میکنی و میریزی دور ...

باید ذهنت تمیز بشه و برای تمیز شدنش همه چیز باید حذف بشه .

مسیر سختی در پیش داری ولی اگه مصمم باشی میتونی

توی این بین مِین ها هم سر و کلش پیدا میشه که نباید جواب بدی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
طبیعیه . معجزه اتفاق نمیوفته فراموش کنی اما خیلی چیزا به فرایند کمرنگ شدنش کمک میکنه اینکه شماره / ...

اما خب وسوسه میشم برم بش پیام بدم یا بازدیدش رو چک کنم

اما خب وسوسه میشم برم بش پیام بدم یا بازدیدش رو چک کنم

اینطور که مشخصه بازم به هم‌پیام‌می دید.

منم‌میگم انجامش بده هر چیزی که دلت میگه.

ولی تا دل ادب نشه عقل کار نمیکنه 

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."