2752
2734

من ک دارم سحری میخورم 😂

ولی اکثرا یک یو نیم دو میخابم زودتر ن 

سختهه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

همیشه همینطورم🚶🏿‍♀️

۱۴۰۱/۱۱/۱۴نحس ترین روززندگیم داداشم مثل دسته گلم پرکشیدورفت کجایی جان خواهر؟کجایی تمام دنیام؟😭میشه بازم ببینمت حاظرم تموم دنیاموبدم امابازم ببینمت هست ونیستم😭لطفااگه راضی بودیدواسه شادی روحش صلوات بفرستید🥀

بابام بیمارستانه فکرم پیششه. داداشم صبح باید چندین ساعت رانندگی کنه و تا عصر کار داره و لی هنوز پیش بابامه. مادرم گرفته خونه خوابیده! ۲شبه نخوابیدم..‌ الانم از فکر و حرص نمیتونم بخدابم. گیجم بخدا

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
من ک دارم سحری میخورم 😂 ولی اکثرا یک یو نیم دو میخابم زودتر ن  سختهه

قبول باشه . شما که سود می‌برید از نخوابیدن .امثال من از خاصرین هستیم و ته جهنم😩

هرگز نگو خدا به من پشت کرده ،شاید خودت برعکس نشستی .
قبول باشه . شما که سود می‌برید از نخوابیدن .امثال من از خاصرین هستیم و ته جهنم😩

فدات 

ن بابا من خودم جهنمی ام مگه اینکه خدا یه نگاه و لطفی بهمون بکنه ،منم یا چند دقیقه پیش چند ساعت بود تو گوشی بودم

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
فدات  ن بابا من خودم جهنمی ام مگه اینکه خدا یه نگاه و لطفی بهمون بکنه ،منم یا چند دقیقه پیش چن ...

گوشی چرخی مؤمن هم ثواب براش نوشته میشه 😊

هرگز نگو خدا به من پشت کرده ،شاید خودت برعکس نشستی .