2737
2734
عنوان

دخترم ۶ ماهشه بیایید مامانا

143 بازدید | 18 پست

دمای بدنش ۳۷/۴هس بنظرتون بالاس؟۳روز پیش واکسن زدم دیروز خوب شده بود احساس میکنم امشب باز تب داره استامینیفون دادم.این تب محسوب میشه؟با دماسنج دیجیتالی تب زیربغلشو گرفتم

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸

ببرم دکتر یا تب بر بدم فقط خطرناکه؟

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دماسنج دیجیتال نیم میاد روشن

یعنی الان ۳۸ درجه ست تبش

آره تب داره

هروقت شد ۳۵،۳۶ اوکیه

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake
عزیزم اگه تب داده پاشویه اش کن

خوابه الان دس بزنم بهش جیغ و داد را میندازه قطره دادم کافی نیس؟🥺

با توجه به سه روز خوبه ، مرتب استا بده سر ساعت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738

دماسنج دیجیتال همیشه من یک درجه اضافه میکنم.چون بارها دیدم مثلا تب بچم ۳۷ بود همون لحظه بردم دکتر با تب سنج از پیشونی ۳۸ بود.طبیعیه تبش.فقط بالا رفت بالای ۳۹ فوری ببر دکتر

کاربری دست دونفر
دماسنج دیجیتال نیم میاد روشن یعنی الان ۳۸ درجه ست تبش آره تب داره هروقت شد ۳۵،۳۶ اوکیه

الان ببرم دکتر یاهمون قطره بدم فقط؟دکترم آخه واسه نوزاد هیچی نمیده همین تب بر رو میده

خوابه الان دس بزنم بهش جیغ و داد را میندازه قطره دادم کافی نیس؟🥺

والا عزیزم من بچه ندارم نمیدونم بعد جیغ و داد دوباره نمیخوابه یکم دستای کوچولو شو با پاهاشو بشوری بیدارش نکن قابلمه اب رو بیار با اب خنک بشور یکم دست و پا و اگه شد پیشونیشو اب بزن

تب برشو بده دائمم چک کن تبشو بعضی بچه ها بعد واکسن تا ۴ روزم تب میکنن

دکترا میگن با دماسنج دیجییتالی ک دمای زیر بغلو میگیری باید نیم درجه بکشی رو دمایی ک نشون میده

پسرم 👶🏻 قلبمه ❤️ خدایا شکرت
الان ببرم دکتر یاهمون قطره بدم فقط؟دکترم آخه واسه نوزاد هیچی نمیده همین تب بر رو میده

تب بر بده اگه مداوم بود حتما دکتر ببر 

چون تب مداوم نشونه عفونته 

تب واکسن تا یک هفته طبیعیه البته 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake