2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816272 بازدید | 41170 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالیه جان از فاطمه که دوقلو حامله بود یکیش سقط شد خبر نداری ؟ دیگه نیمدش نگرانشم

سلام نه اصلا خبری ازش ندارم سحر توی خصوصی پیامش داده ولی جوابی دریافت نکرده ازش

😍خدایا یک دنیا ممنون بابت دختر نازی که بهم دادی😍
2731
سلام دوستان خواهشا اینقدر ناامید نباشید امیدتون به خدا باشه و اصلا بهش فکر کنید هرچی بیشتر بهش فکر ک ...

سلام عالیه جان.خوبی؟ نینیت خوبه؟ راستش خیلی دلم گرفته.همش میگم خدا واسه چی نمیخواد منم مادر بشم.این ماه لتروزول مصرف کردم قرار بود آمپول بزنم اما دیروز که رفتم سونو دکترم گفت قرصا اصلن جواب نداده و اصلن فولیکول نداری.بازم واسه ماه بعد بهم دارو داد.گفتم آخه پریودم منظمه چطور فولی ندارم.همسرمم آزمایشش هیچ پیشرفتی نداشته.دیگه دارم نا امید میشم.خیلی سخته تورو خدا دعاکنید منم مادر بشم.  

2738
سلام عالیه جان.خوبی؟ نینیت خوبه؟ راستش خیلی دلم گرفته.همش میگم خدا واسه چی نمیخواد منم مادر بشم.این ...

سلام خداروشکر .ان شاءالله اونم خوبه . عزیزم ناامید نباش هروقت صلاح و مصلحتش باشه خود خدا دامنتو سبز میکنه جنسینگ و عسل قاطی کن بخورید هردوتایتون . خرنوب بگیر بده همسرت بخوره معرکه هست میتونی توی اینترنت درموردش تحقیق کنی خیلی ها باهاش جواب گرفتن ان شاءالله شما هم زودی باردار میشید.

سلام من ۱۳ روز از تزریق میگذره بی بی زدم منفی بود یعنی میشه فردا مثبت بشه

سلام عزیزم من چندین بار دار میگم بزارید از موعدتون بگذره بعد بی بی چک بزارید .

بچه ها من یکهفته مونده به تاریخ پری یکی دو روزه یکم ترشح غلیظ شیری رنگ دارم به نظرتون میتونه از علائم بارداری باشه یا نشونه اومدن پریه؟😭

خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت
2706