2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816800 بازدید | 41175 پست
نفخ شکم نشونه بارداریه منم تنها چیزی ب شک انداختم تو آخرین سیکلم همین نفخ شکم بود چون اصلا پیش نیومد ...

انشاالله عزیزم😍 😘

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
منم با‌لتروزل شد خارج رحمی تازه‌عمل باز شدم خستم روحیم از بین رفتع 

عزیزم خوبی؟ چرا عمل باز کرد.خب لاپرا میکرد. واقعا سخته.درکت میکنم. چندماه به خودت استراحت بده بعد دوباره اقدام کن. من میگم جنین فریز کن که خیالت راحت باشه. بعداقدام طبیعی کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خوبی؟ چرا عمل باز کرد.خب لاپرا میکرد. واقعا سخته.درکت میکنم. چندماه به خودت استراحت بده بعد دو ...

سلام عزیزم خوبی چ خبر؟ جنیناتو انتقال دادی بسلامتی؟

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
2728
سلام گلم‌ .آره عزیز. هفته دیگه میرم آزمایش.

عزیزم😍انشالله خوش خبر باشی گلم 

منم فردا انشاالله میرم ازمایش تا ببینم خاست خداچیه

واسم دعا کنین 🥲

خدایا شکرت که قراره بزودی به من و آقایی یه بچه سالم هدیه بدی🙏🤰😍قراره بزودی تیکر بارداری بزارم😍🤰
سلام گلم‌ .آره عزیز. هفته دیگه میرم آزمایش.

انشالله که خوش خبر باشی حتما خبرمون کن

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲

همه اینجا نتیجه گرفتن چ عااالی منم دو هفته عقب زدم هرچی بیبی زدم منفی میشد امروز یکی زدم اول منفی بود بعد نمبدونم چند ساعت رفتم دیدم مثبت شده بود تو تاپیک اولم هست ببینید نظرتون رو بگید کاذبه یا نه؟

♥️
2740
همه اینجا نتیجه گرفتن چ عااالی منم دو هفته عقب زدم هرچی بیبی زدم منفی میشد امروز یکی زدم اول منفی بو ...

عزیز دلم من دیدم عکس بیبی چکتو اون که صد در صد مثبته فردا حتما برو ازمایش دیگه هم زعفرون نخوری واییییی

منم دیروز زدم منفی شد ولی فردا میرم ازمایش ۸ روزه عقب انداختم چقدر ذوق کردم گفتی اول هرچی زدی منفی بوده ولی الان مثبته خانمی مبارک باشه

بیبی چک اول رو چند روز بعد موعد زدی منفی شد؟؟؟

خدایا شکرت که قراره بزودی به من و آقایی یه بچه سالم هدیه بدی🙏🤰😍قراره بزودی تیکر بارداری بزارم😍🤰
باشه عزیزم. عکس نی نیتو حتما به ما نشون بدی.

انشالله

عزیز دلم من دیدم عکس بیبی چکتو اون که صد در صد مثبته فردا حتما برو ازمایش دیگه هم زعفرون نخوری واییی ...

ن گلم من یکی دیگه زدم منفی شد 

اصلا از بی بی چک متنفرمم،بییی نزدی شما؟

♥️
عزیزم😍انشالله خوش خبر باشی گلم  منم فردا انشاالله میرم ازمایش تا ببینم خاست خداچیه واسم دعا ...

خیره ایشالا عزیزم منتظرتیم با خبرای قشنگ و شیرینی

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨