2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816744 بازدید | 41175 پست
فردا میشه ۶ روز گلم دیروز یکم ترشح نارجی داشتم و تمام فعلا ک پری نشدم تا فردا ببینم چی میشه گلم انشا ...

ای جانم مهشید پس خیلی عقب انداختی مامان جان

فردا زودی خبر بده خوشحال بشیم😍😍😍

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانما شش روز بعد امپول اچ سی جی بی بی چک زدن زوده؟ 

سلام قشنگم 

اره زوده عزیزم میگن تاثیر آمپول تا ۱۴ روز تو بدن میمونه و مثبت کاذب نشون میده

روز چندم سیکل زدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستای خوبم من امروز بیبی زدم خیلی واضع منفیییی شد😑چرا اینجوری شدم تاحالا سابقه۶روز تاخیر نداشتم سابقه کیستم ندارم

پری لعنتی نمیاد راحت شم دوا ودرمانمو شروع کنم لااقل

خدایا شکرت که قراره بزودی به من و آقایی یه بچه سالم هدیه بدی🙏🤰😍قراره بزودی تیکر بارداری بزارم😍🤰
2728
دوستای خوبم من امروز بیبی زدم خیلی واضع منفیییی شد😑چرا اینجوری شدم تاحالا سابقه۶روز تاخیر نداشتم سا ...

سلام عزیزم عقب و جلو انداختن تو اقدام نشانه خوبیه خودمنم چندبار تا ۱۰ روز عقب انداختم تو اقدام حتی ماه قبل از بارداری قشنگ ۹ روز عقب انداختم فعلا عجله نکن بعضی مواقع بیبی چک دیر نشون میده آجی من سر دوتا بچش همه بیبی چکاش تا یه ماه منفی بودن فقط با خون آزمایش میفهمید بارداره

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
سلام عزیزم عقب و جلو انداختن تو اقدام نشانه خوبیه خودمنم چندبار تا ۱۰ روز عقب انداختم تو اقدام حتی م ...

انشالله واسه منم همین طور باشه عزیزم

تا شنبه اگ پری نشدم میرم ازمایش هرچی خدا بخاد همون میشه

خودت خوبی کوچولوت خوبه انشالله کی میری واسه زایمان؟

خدایا شکرت که قراره بزودی به من و آقایی یه بچه سالم هدیه بدی🙏🤰😍قراره بزودی تیکر بارداری بزارم😍🤰
سلام عزیزم بی بی چک زدی؟

اره گلم منفی واضع🥲پری لعنتی ناز کرده نمیاد

2740
عزیزم انشاله پری نیاد و فردا خوش خبر باشی گلم ❤️

سلام گلم بیبی زدی؟؟

مال من منفی منفی

نمیدونم چیکار کنم چرا نمیاد اخه☹ سابقه تاخیر داشتم فوقش یه روز یا ۲ روز یا نهایتا ۴ روز اونم خیلی کم بیشترش یه روز یا دور تاخیر داشتم ولی الان ۶ روزه تمام علائم قبل پری رو هم دارم فقط بعضی وقت هام کمرم درد داره 😣😣😣بلاتکلیف موندم بخدا شوهرم میگ تا شنبه اگ پری نیومد میبرمت ازمایش 🥺

سلام گلم بیبی زدی؟؟ مال من منفی منفی نمیدونم چیکار کنم چرا نمیاد اخه☹ سابقه تاخیر داشتم فوقش یه رو ...

انشالله كه خيره عزيزدلم 

نگران نباش 

هرچي خدا بخواد همونه😍

شايد لقاحت دير گرفته و پريروز تازه لانه گزيني بوده😍

ولي عقب جلو تو اقدام طبيعيه

نشد چون خدا نخواست...💔
انشالله كه خيره عزيزدلم  نگران نباش  هرچي خدا بخواد همونه😍 شايد لقاحت دير گرفته و پرير ...

فدات بشم اره گلم هرچی خدا بخاد تا ببینم چی میشه🙂😘

انشاالله ماه بارداری  اصلا غصه نخوریاااا  استرس اصلا نداشته باش به خاطر استرسی هست که دا ...

عزیز دلم غصه چرا من اصلا قرار بود اگه این ما پری بشم دارو وامپول استفاده کنم اصلا تو فکر اینکه بگیره یا نگیره نبودم و برعکس ماهای قبل اصلا استرس نداشتم و همین جوری نزدیکی میکردم ولی اینکه چرا تاخیر دارم و نمیاد خدا میدونه

عزیز دلم غصه چرا من اصلا قرار بود اگه این ما پری بشم دارو وامپول استفاده کنم اصلا تو فکر اینکه بگیره ...

منم اين ماه رفتم دكتر و قرار شد اگر اين ماه نگرفت برم سراغ قرص و امپول ولي خيلي ميترسم از قرص و امپولا دوست داشتم طبيعي باردار بشم ك نميدونم خدا چي ميخواد برام...

نشد چون خدا نخواست...💔
دوستای خوبم من امروز بیبی زدم خیلی واضع منفیییی شد😑چرا اینجوری شدم تاحالا سابقه۶روز تاخیر نداشتم سا ...

قشنگ جان ی کوجولو دیگه صبر کن اگه پریود نشدی برو ازمایش عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40