2733
2739
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816272 بازدید | 41170 پست
مشکل خاصی نداشتم،دکتر گفت بیا سونو واسه تخمک گذاری،روز ۱۲ رفتم،گفت روز ۲۴ آمپول بزن که کمک کنه به با ...

سلام 

خیلی مبارکه بارداری تون 

حتما ۱۸ هفته برید اکوی قلب جنین و سرسری نگیرید 

پسر من بعد عمل قلب باز فوت شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بارداری؟ مبارکت باشه خوش ب حالت. قرص چی خورده بودی؟

نه گلم .امروز رو ۱۳ بعد از امپوله.تا دیروز صب بی بی جک ها هاله مینداختن.ولی دیشب دیگه نه..از امپول بود ک بی بی چک هاله مینداخت تا روز ۱۲. الانم فک کنم دارم پریود میشم.چون من همیشه قبل موقع پریودی زانو درد میگیرم.الانم زانو درد دارم. خدا از دهنت بشنوه که فرجی بشه.

سلام  خیلی مبارکه بارداری تون  حتما ۱۸ هفته برید اکوی قلب جنین و سرسری نگیرید  پسر ...

سلام عزیزم خوبی.آخی کی این اتفاق برا بچت افتاده؟ من رفتم آنومالی ضربانش ۱۴۲ بود گفت طبیعیه چیزی از اکو هم نگفت یعنی نیازی نیست دیگه برم؟

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
2731
امروز که روز ۱۳ بعد از امپول hcg بود دوتا بی بی چک گذاشتم یکی روژان یکی مدیکور جفت منفی بودن... تازه ...

سلام شما فعلا صبرکن تاموعد پریودیت انشالله که نشی و بیبی چک  بعدیت مثبت شه

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲

سلام ...دوستان یه سوال  ،ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه

من دیروز که روز یازدهم سیکلم بود رفتم سونو و پنج تا فولی غالب داشتم اندازه هاش هم ۱۷ ۱۷ ۱۹ ۲۰ ۲۱

دکترم گف این ماه جلوگیری کن چون شاید پنج قلو بشه و خطر داره

به نظرتون این ماه که فولی خوب دارم اقدام نکنم؟ احتمال چندقلویی خیلی زیاده؟

سه ماهه دارو میخورم ماه اول فقط یه دونه ۱۷ داشتم و ماه دوم اصلاً فولی غالب نداشتم

بازم خدا رو شکر...
سلام ...دوستان یه سوال  ،ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه من دیروز که روز یازدهم سیکلم ...

سلام عزیزم شما زمان رو از دست نده چون فولیهات خوبه شوهر من با اینکه ارث دو قلو زایی دارن تو خانوادشون نه خودش نه داداشش که متاهله هنوز تک فرزندی ان امکان داره شما فقط یکی از فولیکولهات با اسپرم شوهرت جفت شه

2738

خواهشا کمک کنید امروز صب ک بیدار شدم مثل بقیه روزا درد پریودی داشتم و خوب شدم.بعد یکم ک پیاده روی کردم بعدش که دراز کشیدم زیر دلم بدجور میسوزه..تیز میسوزه.نکنه دارو ک خوردم کیست شده باشن؟ نه میفهمم که یک نقطه است ن میفهمم که گسترده.فقط درد و سوزش.

خواهشا کمک کنید امروز صب ک بیدار شدم مثل بقیه روزا درد پریودی داشتم و خوب شدم.بعد یکم ک پیاده روی کر ...

فعلا فقط استراحت کن گفتم که علائم بارداری مثل پریودیه انشالله که برا شما بارداری باشه.منم اوایل همش درد زیر دل داشتم با کمر می ترسیدم میگفتم الانکه که پریود شم اگه عقب انداختی خون آزمایش بده اون دقیق تره

فعلا فقط استراحت کن گفتم که علائم بارداری مثل پریودیه انشالله که برا شما بارداری باشه.منم اوایل همش ...

فردا روز ۱۴ هست ازمایش بدم؟ یا زوده؟ ازملیشگاه میگه جواب میده دکتر میگه ۱۷ روز بعد از رابطه...ولی خیلی دیره..البته زنگ زدم دکتر نگفت مامای مطب گف

سلام عزیزم خوبی.آخی کی این اتفاق برا بچت افتاده؟ من رفتم آنومالی ضربانش ۱۴۲ بود گفت طبیعیه چیزی از ا ...

با دخترتون حرف بزنید و ازش بخواهید شما رو ارجاع بدهد 

کلا غربالگری و سونوی قوی بشید 

چون وقتی آمپول استفاده میکنید امکان داره فقط میگیم احتمال داره که جنین دچار بیماری بشه 

عید قربان امسال پسرم از دنیا رفت

بیماری قلبی شایع است در نوزادان 

برای پیشگیری لازمه 

نگفتم که نگران بشید سر من اومده نمیخوام مادری گرفتار بشه اگر تهرانی خودت برو بیمارستان رجایی برای اکوی جنین 

2706