2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 818240 بازدید | 41177 پست
عزیزم خوبی؟ دکتر رفتی همچی اوکی بود؟

سلام گلم فدات تازه ازدکتر دارم میام خداروشکرخوب بود اگه تست کرونا منفی باشه یک شنبه انتقال دارم انشالله

خدایاشکرت😍😍حضرت فاطمه ممنون بابت عیدی قشنگ🤰🏼🤰🏼🤰🏼
سلام ماجده جون شما هنو سوزش ادرار داری؟ من یکساله بعد عکس رنگی سوزش ادرار دارم خیلیم دکتر رفتم خوب ن ...

سلام منم یک شنبه هفته قبل عکس رنگی دادم بعدشم یکم سوزش ادرار گرفتم قرصم خوردم ولی از دیروز شدید تکرر ادار گرفتم نمیدونم چرا جدیدا به آخرهای سیکلم که میرسم اینجوری میشن از لگن به پایینم درد دارم

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام گلم فدات تازه ازدکتر دارم میام خداروشکرخوب بود اگه تست کرونا منفی باشه یک شنبه انتقال دارم انشا ...

سلام بهارجان خوبی عزیزم ان شاالله که منفی میشه تست. و انتقال میدی به سلامتی. راستی میگن زلزله اومده هرمزگان. نگران شدم 

اره حق باشماست. ایندفعه اگه رفتم. دکتر حتما میگم. اخه قبلا یه بار ازمایش کشت ادراردادم گفتن عفونت اد ...

بمنم گفت عفونت ادراری نداری. ولی گفت برو دکتر داخلی از کلیه ومثانه ات یه سنو بگیر

2740
سلام بهارجان خوبی عزیزم ان شاالله که منفی میشه تست. و انتقال میدی به سلامتی. راستی میگن زلزله اومده ...

سلام عزیزدلم خوبی اره اومد پنج ریشتری به خیرگذشت

خدایاشکرت😍😍حضرت فاطمه ممنون بابت عیدی قشنگ🤰🏼🤰🏼🤰🏼
منم این هفته میرم.

بسلامتی باز میخوا بری برا عکس رنگی

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
نه. میخوام برم درمان رو شروع کنم.البته به طورجدی.

آفرین. گلم. برو مرکز ناباروری. بهتره. منم الکی دوسالم وقتم هدر دادم. دکترای الکی وبیسواد رفتم. باید ازهمون اول میرفتم مراکز ناباروری. زودتر به نتیجه میرسیدم

آفرین. گلم. برو مرکز ناباروری. بهتره. منم الکی دوسالم وقتم هدر دادم. دکترای الکی وبیسواد رفتم. باید ...

نمیدونم ای یو ای کنم یا ای وی اف.آخه خیلیا رو شنیدم ای یو ای کردن جواب نگرفتن. هزینه ها بالاست . 

آفرین. گلم. برو مرکز ناباروری. بهتره. منم الکی دوسالم وقتم هدر دادم. دکترای الکی وبیسواد رفتم. باید ...

الان چند نفر رو شنیدم یائسه شدن تو سن۳۰ ،۳۵ سالگی .دختره عروسی کرد چندماه بعد عروسیش یائسه شد ۳۰ سالش بود .آدم بیشتر میترسه.

2706