2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816246 بازدید | 41170 پست
سلام دوستان متاسفانه دیروز سقط کردم قلب تشکیل نشد و بیمارستان بستری شدم و ساکشن کردم تا سه ماه هم اج ...

سلام انشالله بازم باردار شی و بسلامتی هم زایمان کنی و نی نی تو بغل کنی

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
انشالله که نتیجه میگیری این ماه گلم ❤

قربونت عزیزم

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دشمنت شرمنده عزیزم خودم تنبلی خفیف دارم اما اسپرم شوهرم مشکل داره مورفولوژی 5 بود که الان شده 3 تحرک ...

عزیزم با دکترت مشورت کن تا برای همسرت فرتیل اید تجویز کنه مورفولوژی رو به شدت بهتر میکنه.

خداوندا از تو کمک میخواهم و میدانم که دست نیازم را خالی از لطفت باز نمیگردانی.⚘❤🤲
سلام دوستان متاسفانه دیروز سقط کردم قلب تشکیل نشد و بیمارستان بستری شدم و ساکشن کردم تا سه ماه هم اج ...

غصه نخور عزیز.انشاالله دوباره باردار میشی.سعی کن تو این سه ماه بدنتو تقویت کنی.

2731

سلام من روز ۱۳ بعد آمپول پریود شدم حالم گرفت بچه ها ببخشید رک حرف میزنم منی شوهرم چسبناکه کیا تا حالا این مشکل برا شوهرشون پیش اومده نمیدونید چه دارویی باید مصرف کنه چون دکترم گفت اگه اسپرم شوهرت قوی باشه این ماه بارداری اخه فولیکولهام ۱۸ و ۲۱ بودن وقتی آمپول هاش سی جی زدم

سلام به همه 

تاپیک خوش یمنی هستش

منم چند دوره hmg زدم بی نتیجه ان شاء الله این ماه جواب بگیرم بیام همینجا اعلام کنم 🤲🤲

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2738
سلام من روز ۱۳ بعد آمپول پریود شدم حالم گرفت بچه ها ببخشید رک حرف میزنم منی شوهرم چسبناکه کیا تا حال ...

سلام عزیزم ربطی نداره به اسپرم که باید این ماه حامله بشی. من شوهرم مشکل نداره دوساله درحال اقدامم . همسرت آزمایش اسپرم داده؟

سلام عزیزم ربطی نداره به اسپرم که باید این ماه حامله بشی. من شوهرم مشکل نداره دوساله درحال اقدامم . ...

نه چون ۷ ماه تو اقدامم دکتر فعلا نگفت آزمایش بده فقط براش ال کارنیتین نوشته بود ک داروخانه به من نگفت برا شوهرته من بجا اون خوردمشون🙁

ممنون آره امروز ۱۱ روز گذشته خواستم بزنم پشیمون شدم بچه ها کیا اینجا با اولین تزریق نتیجه گرفتن

سلام عزیزم من۱۲ ابان ماه امپول زدم برای اولین بارتنبلی شدید هم داشتم الان هفته ۶ بارداریمم

از سقط میترسم 😭😭😭😭

سقط ترس نداره منم میترسیدم ولی رفتم بیمارستان اونجا سقط کردم. خرداد 98 بود. تا الان دیگه باردار نشدم. برام دعا کن منم برا شما دعا میکنم عزیزم. سخته ولی میگذره بالاخره 

2706