2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816247 بازدید | 41170 پست
سلام عزیزم. امکانش هست. باید چند روز بعد تکرار کنی اگه روند افزایشی نرمالی داشت قطعا بارداری. به زیا ...

ممنونم.خیلی دل درد دارم...مثل درد پریود اما تیرکشیدناش فرق داره

سینه هامم درد میکنه

دوستان من یه سوالی دارم. امروز 23 سیکلمه. و سیکلم معمولا 27 روزه اس. حالا امروز ترشح داشتم مثل سفیده ...

ممكنه تخمك گذاري بوده باشه چون گاهي رگه خوني هم نشانه ازاد شدن تخمكه

شايد هم لانه گزيني باشه موقع بارداري هم از اين ترشحات تخمك گذاري هست

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممكنه تخمك گذاري بوده باشه چون گاهي رگه خوني هم نشانه ازاد شدن تخمكه شايد هم لانه گزيني باشه موقع ب ...

سلام ساراجون خوبی نی نی گلت درچه حاله. خدا از دهنت بشنوه. ولی لکه بینی نداشتم قبلش ترشحات سفید شفاف و کشدار بود. اابته ببخشید که اینجور واضح میگما. چون همه مثل همیم. بعدازنزدیکی که خودمم تمیز کردم دیدم خون قرمز اومده. ترسیدم. چیه چرا اینجوریه. اخه واژن خشک نبود که بگم شاید بخاطر اون باشه. ولی چون سیکلم 27 روزه میگم 4 روز مونده به موعدم. نکنه دارم پری میشم.؟ 

2731
سلام ساراجون خوبی نی نی گلت درچه حاله. خدا از دهنت بشنوه. ولی لکه بینی نداشتم قبلش ترشحات سفید شفاف ...

مرسي گلم ممنون

منم اين روزا با مشكلات سه ماهه سوم دست و پنجه نرم ميكنم

همه احتمالات ممكنه تو نزديكيت رو داري،نتيجه رو بسپار به خدا و صبر كن انشالله كه بهترين پيش مياد عزيزم 

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
دوستان من یه سوالی دارم. امروز 23 سیکلمه. و سیکلم معمولا 27 روزه اس. حالا امروز ترشح داشتم مثل سفیده ...

اگه بعد نزدیکی دستمال خونی شد، احتمالا داره که وازنت خشک باشه یا آماده نبودی.

اگه نزدیک پری هنوز ترشحاتت سفید و کشسان مثل سفید تخم مرغه، احتمالا بارداری.

عفونت واژن، تخم مرغی شکل نیست، مانند لوسیون است و همراه خارش و بوی بد است معمولا 

سلام ساراجون خوبی نی نی گلت درچه حاله. خدا از دهنت بشنوه. ولی لکه بینی نداشتم قبلش ترشحات سفید شفاف ...

واژن خشک ربطی به ترشحات نداره. موقع رابطه گاهی بدن خانم آماده نباشه هم این اتفاق می افته.

2738

سلام دوستان من با ۳ تا امپول hmg۴تا فولیکول ۱۷ ۱۹ ۲۰ ۲۲ داشتم امپولhcg زدم الان ۱۰ روز از امپول میگذر بی بی چکم دوتا خط افتاد ی پررنگ ی خیلی کم رنگ ب نظرتون اثر امپول یا ن ینی امید هس

2706