2733
2734
عنوان

کسایی ک به خدا خیلی نزدیکن

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من خدا انقدر بزرگ انقدر بزرگه که تو کل جهانو بهم بریززی بازم میبخشتت ولی توبه کن تروخدا نزار د ...

داستانتو بگو

و اینکه من ازش ی خواسته ای دارم ک اگه اجابت شه موجب قهرش میشه ن میتونم از خواسته ام بگذرم ن هیچی 

اینجوری شدم که تمام مشکلات بعدشو ب جون میخرم اما همونچه که میخام بشه

دریغا که گرسنه ترینی توی غنی ترین خاک...که دنیا مدرن و ماتو عمیق ترین خواب...که تصویرا زشته توظریف ترین قاب...که تصمیما اشتباه توعمیق ترین راهِ ممکن دراصل مابازیچه ماطرفیم با نارسیست آزار پیشه از فسادنگو وقتی که بازارهیچه خب دست که بسته باشه پا بازمیشه باذهنیت هارگرسنه صرف نظر از اینکه چه کاری درسته مثل همگان واسه غم نان میدویی مثل اسبی که زوری شده یار درشکه دلیل رفتن جاذبه خارج نیست نه علت دافعه داخله فراری دادن یه قافله ی غافله یه مریض مسری پی جامعه ی سالمه شک و شبهه جای ایمان یه مغز مونده لای سیمان و کله گنده های بینام به سمت قله های ایران وقتی فصل اخراین مملکتو خزان دیدی میبینی عدل و انصاف واسه همه تساوی نی انگ واژه جهان سوم سبب میشه ایده هام به محض زاده شدن کفن پیچه قصه مهاجری که تو خاک وطن ریشه کرده ولی درحال وداع از اون طرف شیشه من واسه بیان حرفام دنبال مثال بهترم فصلی ندیدم تو کتاب کشورم من تلنبار خاطره از هزارو یک شبم گوشامو باز میکنم خودم صدامو بشنوم نظم نوین زوارو داده دست کووید تسمه برید دنیا از یه عطسه گریخت کمر شهر جلوچشام شکست من دیگه نمیخام خودمو نجات بدم چون کورترین این رشته هزار گره ام خوشم میاد جا زخمامو فشار بدم💔💔💔
نمیگم خیلی نزدیکم ولی خیلی دوسش دارم وقتی ب این فک میکنم ک هر لحظه کنارم و میبینه من و ارامش میگیرم ...

منم امشب وقتی باهاش کلی درد ودل کردم واسه ی لحظه حس کردم نزدیکمه ، اشکام بند نمیاد از این حس....دلم میخواد همین حس نزدیک بودن بهش حفظ کنم...

صحبتای ایشون دنبال میکنم عزیزم ممنونم

2731

گاهی اوقات که دیگه خیلی عرصه بهم تنگ میشه با اشک و آه ازش می‌خوام که باهام حرف بزنه و بعد چشامو می‌بندم و یه صفحه از قرانو باز میکنم بارها اتفاق افتاده ک دقیقا جواب سوالمو بهم داده انگار ک دقیق مخاطبش من باشم

حس بسیار بسیار عجیبیه اونجاس ک دیگه اختیار اشکات باخودت نیست

هرکسی خدا رو در یه چیزی پیدا میکنه ولی از رگ گردنت هم بهت نزدیک تره وقتی هرکاری میکنی اون مثل یه مادر مهربون پیشته وقتی دلت میشکنه و گریه میکنی خدا مراقبت هستش خودش کمکت میکنه 

میدونی چقدر دوست داره که بهت نعمت زندکی کردن داده؟ خیلی حواست به این نعمت باشه که الکی هدر ندی عمرت رو

وقتی که نمازت رو با عشق بخونی مطمئن باش این خلا هم درست میشه  حداقل یک نمازت هم که شده براش وقت بذار برو تو تاریکی شمع روشن کن فضا رو عاشقانه کن بعد وایسا نماز بخون اصلا خودت معجزش رو حس میکنی

اسی بنظرت قهر خدا که بگیره بعدش چی میشه از چی قهرش میگیره؟بعد از اینکه قهرش گرفت ما چکار کنیم تا بب ...

من امروز ی وویس در این مورد گوش دادم ک میگف چون ما توی جسممون محدودیم ، تصوراتمون نسبت ب خدا اینه ک مث ی انسان خشمگین میشه، تلافی میکنه یا امثال این ویژگیها، درحالی ک اصلا اینطور نیس، خدا خیر مطلقه، اگ گاهی زندگی اونطور ک میخواییم پیش نمیره عذاب خدا نیست، درواقع انرژی منفی خودمونه ک ب سمتمون برمیگرده، همونطور ک توی قرآن خدا گفتن هرخیری بهت میرسه از سمت منه و هرشری ک بهت میرسه از سمت خودته

2738
داستانتو بگو و اینکه من ازش ی خواسته ای دارم ک اگه اجابت شه موجب قهرش میشه ن میتونم از خواسته ام بگ ...

معلم ادبیاتم میگفت

تو داستان اول مثنوی اثر مولانا میاد به ی چیزی اشاره میکنه

ی دختر کنیزی هست که پادشاه ابراز علاقه میکنه نسبت بهش ،اون دختر ولی ی فردی تو روستاشون رو دوست داشت

بعد گفتش که مولوی اینجا به این اشاره میکنه 

خدا رو بزار جای اون پادشاه

دختر رو بزار جای تک تک افراد زنده روی دنیا

اون معشو.قه دختر هم بزار دنیا و جهان

ما انسان ها انقدر دنیا،جهان،مال و پول رو دوست داریم که اصلا به خدا اونجور فکر نمی کنیم،ولی خدا همیشه مارو دوست داشته😢

گاهی وقتا بهترین انتقام اینه که لبخند بزنی و بگذری ✨♥️ ️ دنبال دردسر نیستم و اگر باهام بد صحبت بشه سعیم رو میکنم تا به بهترین شکل جوابتو بدم که حداقل تو دلت نشکنه🧷
هرکسی خدا رو در یه چیزی پیدا میکنه ولی از رگ گردنت هم بهت نزدیک تره وقتی هرکاری میکنی اون مثل یه ماد ...

امشب اینکارو کردم، خیلی باهاش حرف زدم خیلی ، بعد ی لحظه حس کردم حضورشو 🥲🥲

گاهی اوقات که دیگه خیلی عرصه بهم تنگ میشه با اشک و آه ازش می‌خوام که باهام حرف بزنه و بعد چشامو می‌ب ...

وای من امشب اینو تجربش کردم😭😭خیلی باهاش حرف زدم بعد یه صفحه قرآنو باز کردم گفتم اگ میشنوی حرفامو باهام حرف بزن، نمیدونی وقتی اون آیه رو خوندم چقد گریه کردم ک واقعا داره باهام حرف میزنه

قربونش برم  خیلی بهم بها میده همیشه حواسش ب منه  همیشه گند میزنم بدادم میرسه  خدار ...

حتما، آرامشی ک امشب کنارش تجربه کردم با هیچی توی ایندنیا قابل مقایسه نیس

وای من امشب اینو تجربش کردم😭😭خیلی باهاش حرف زدم بعد یه صفحه قرآنو باز کردم گفتم اگ میشنوی حرفامو ب ...

عزیزم  حس فوق العاده ایه من فک نمی‌کردم اصن در حد این حرفا باشم ک ازش بخوام باهام حرف بزنه و این اتفاق بیفته اما انقد بزرگه انقد مهربونه ک دلش تاب نمیاره 

یه دفعه ک حال خیلی بدی داشتم و از یه موضوعی ب شدت میترسیدم دقیقا این آیه اومد که لاتخف و لا تحزن نترس و نگران نباش الان که یادم اومد باز گریم گرفت

حتما، آرامشی ک امشب کنارش تجربه کردم با هیچی توی ایندنیا قابل مقایسه نیس

سعی کن با خدای خودت عهد ببندی نزاری کسی  بیاد وسطون  مثلا مشکلا مریضی خدایی نکرده مثلا میگم 

هرچی شد بازم با احترام بگو میدونم امتحانم می دونم یچیزی تموم میشه 

و.... 

میدونی خیلیا نزدیک خدا میشن بعد یچیری میشه ازش دوری میکنن این قصیه میخام برات بگم نزار هیچی صمصمیتونو  خراب کنههه  

من ک توی زندگیم اولویتم  خداس قربونش برم

نمازاتم سروقت بخون خیلی خوبه  

اگ قرآن میخونی ک هیچ بیشتر بخون 

اگ نمیخونی سعی کن هر روز دو صفحه قرآن بخون  خیلی بهت لذت میده

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706