2733
2734
میگم اینم میگی😂😂 پسری که ۱۰ سال بزرگ تره سطح خانواده و فرهنگ یکیه‌ اما پولدار ترن ماشین و خونه ته ...

اخلاقشون چظوره؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخلاق اولی مهربون مطیع از ایناس که کار خونه انجام میده نمیزاره آب تو دل خانم تکون بخوره  دومی ...

خب بمظرم اولی بهتره خانواده تو رابطه خیلی مهمه هرچی سطح فرهنگی و رسم و رسومات نزدیک تر اختلافات خانوادگی کمتره هرکی میگه خانواده مهم نیس زر زده هرچقدرم پسر خوب باشه خانوادخ بد باشه زندگی زهرمار میشه برات

درضمت وضعشونم که خوبه چیزی کم ندارن پسر مهربون و کاری هم هست 

پسر هرچقدرم دررفاه زندگی کنه باید بلد باشه گلیم خودشو از اب بکشه بیرون پس باید کار داشته باشه حالا تو بگو یه کار کوچیک 

کسی که برای زندگی خودش تلاش نکنه منتظر باشه بقیع لقمه بکنن تو دهنش پهار روز دیگ تو سختی و مشکلات نمیتونه هم خودشو نگه داره نه زن و بچشو میبره 

عشقم که مهمه بنظرم همه جوره اولی بهتره

اخلاق اولی مهربون مطیع از ایناس که کار خونه انجام میده نمیزاره آب تو دل خانم تکون بخوره  دومی ...

اها و اینکه اختلاف سنی ده سال خیلیممم زیاد نیس 

پسرا معمولا از خانوما 5 6 سال دیرتر به بلوغ عقلی میرسن برای همین خداقل 5 سال اختلاف سنی لازمه 

البته استثناعم توش هست صد ردصد ولی ازونجایی که دومی بنظر یکم نازنازی بزرگ شده رفتار بچگونه تری ازش سر میزنع ولی اولی پخته ترو عاقل تره

خب بمظرم اولی بهتره خانواده تو رابطه خیلی مهمه هرچی سطح فرهنگی و رسم و رسومات نزدیک تر اختلافات خانو ...

آخه ده سال اختلاف سنی باعث میشه شک کنم

خیلی منطقی فکر میکنی این همه مدت فکر کردم فقط به نصف چیزایی که گفتی رسیدم یعنی دوبرابر من بهتر فکر میکنی👏👏 واقعا منطقی هستی نمیدونم چند سالته ولی سن عقلیت‌ از جنتی هم بیشتره 😅❤

آخه ده سال اختلاف سنی باعث میشه شک کنم خیلی منطقی فکر میکنی این همه مدت فکر کردم فقط به نصف چیزایی ...

ده سال اختلاف سنی باعث میشه یجاهایی خب از هیجان زندگی کمتر بشه چون ممکنه تو تازه اول جوونیت باشه و خوش گذرونی ولی اون بیشتر تفریحشو کرده ولی باز بخوام انتخاب کنم بنظرم ده سال بهتره طبیعتا یه جاهایی باهات راه میاد یه جاهایی از روی جوونیت شاید جوش بیاری اون چون تجربه اش بیشتره صبوری میکنه 

ده سال بیشتر بود شاید میگفتم دومی ولی ده سال ماکسیممشه و بنظرم فاکتور گرفتن ازش ایرادی نداره تو همچین مواقعی باید ببینی چقدر نکته مثبت داره چقدر منفی و چقدر اون منفیا مهمه و درنهایت ببینی امتیاز بیشتری برای کیه

20 سالمه عزیزم و یک عدد پشت کنکوری   

یعنی وقتی سن زن و شوهر بالا بره این ده سال اختلاف سن به چشم نمیاد؟ آره واقعا موافق با حرفات

من حتی حس میکنم پسر دومیه چشم و گوش باز تره و بعدا ممکنه همین چشم و گوش بازتریش یکم اذیت کنه

و ابنکه فکر کنم چون سنش  کمتره شوخ تره

ده سال اختلاف سنی باعث میشه یجاهایی خب از هیجان زندگی کمتر بشه چون ممکنه تو تازه اول جوونیت باشه و خ ...

راست میگی کنته منفیه‌ چقدر مهمه!  مرسیییییی

شت هم سنیم‌ منم پشت کنکوریم😐 ولی نسبت به عقل و درات تو پشت کوهیم😂

2706