2733
2739
عنوان

زایمان

227 بازدید | 6 پست

سلام خانمای رشتی لطفا کمکم کنین،من آبان ماه بچم دنیا میاد بیمارستان خوب توی رشت واسه زایمان طبیعی میخوام..درضمن بیمه هم ندارم میخوام درمورد هزینه ها هم بدونم..پیشاپیش ممنون از کمکتون عزیزانم

تعداد رای : 2
نظرسنجی
بیمارستان دولتی بهتره یا خصوصی؟
1
50%
خیلی میترسم
1
50%
🎶🎑ت‍ـــَــح‍ـَــــم‍ـ‍ُّل ن‍َـــداره ن‍َـ‍ــب‍ــاشــی....دل‍ــــی ک‍ــِــه تــــ‍ــــو تـــَنــــــها خُـــــــ‍داشـــــــی..🎑🎶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه همه جا رایگان نشده طبیعی،،نمیدونین متوسط هزینه ها چقدره؟

🎶🎑ت‍ـــَــح‍ـَــــم‍ـ‍ُّل ن‍َـــداره ن‍َـ‍ــب‍ــاشــی....دل‍ــــی ک‍ــِــه تــــ‍ــــو تـــَنــــــها خُـــــــ‍داشـــــــی..🎑🎶
2728

منم رشتم ...بیمه سلامت بگیر اره خوبه ...منم فقط بیمه سلامت دارم... از بین دولتیا الزهرا فک کنم مجانیه...توتونکاران نمیدونم چنده...ببمارستان ولیعصر هم هس ک نیمه خصوصیه....زنگ بزن بیمارستان بگو با قسمت مالی میخوام صحبت کنم در مورد هزینه زایمان ..راهنماییت میکنن

راستی بیمه سلامت دارم بچه ها فک نمیکردم به درد بخوره،،مرسی از راهنماییتون عزیزانم