2733
2734
عنوان

خانمای آرایشگر بنظرتون خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 32 پست
عزیزم من بی تجربه ام فقط امروز رفتم آموزشگاه  بعد گفتن کار با مواد کراتین ...... رنگ مش اینجور ...

عزیزم من خودم رنگکارم از لاینای دیگه اطلاعی ندارم فقط بهت بگم دور کراتینو خط بکش شدیدا برای ریه مضره رنگم مضره ولی نه به اندازه کراتین

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من خودم رنگکارم از لاینای دیگه اطلاعی ندارم فقط بهت بگم دور کراتینو خط بکش شدیدا برای ریه مضره ...

میدونم عزیزدلم اما خیلی علاقه دارم آرزومه یاد بگیرم 

یعنی بزرگترین آرزومه همینه

بعدم رنگ مو درآمدش خیلی بالاست ولی سخته و مسئولیتش بالاس یه سال هم باید دستیار وایسی که راه بیفتی.اگه خواستی بری رنگ فقط میتونم بگم آموزش نبین و پول آموزش نده تو آموزش فقط مسائل تئوری بهت گفته میشه.تا دستیاری نکنی یاد نمیگیری.دستیاری هم حقوق نداره برو جایی وایسا که در قبال دستیاری بهت اموزش بدن ایشاالله که راه افتادی نهایت یه کلاس اپیت و رفع اشکال برو

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست
بعدم رنگ مو درآمدش خیلی بالاست ولی سخته و مسئولیتش بالاس یه سال هم باید دستیار وایسی که راه بیفتی.اگ ...

*آپدیت

دررابطه با بقیه لاینا نمیدونم اینجوری باشه یا نه.در کل اراده و صبر زیاد میخواد

کار با مواد خیلی سخت و زمان گیره گاهی وقتا از ساعت ۹ صبح شروع می‌کنی ۶_۷ عصر تموم میشه اگه شرایطشو ...

عزیزم شمام خودتون شنیون کار هستین؟ من تازه ثبت نام کددم چن روز دیگه کلاسم شروع میشه چه خوب شد که کامنتت دیدم امیدوارشدم بنظرت کلا شنیون سخته یا نه باتمرین راحته یادگیری

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
انشالله یعنی کلاس نرم  برم دستیار بشم

واسه لاین رنگ مو اینجوریه

بقیه لاینا رو نمیدونم نیاز به دستیاری هست یا نه.ولی اگه نیاز بود حتما همون دستیاری. آموزش الکی پول تو جوب میریزی.کارای ارایشگری کارای عملی هستن.با آموزش تئوری چیزی نصیبت نمیشه

واسه لاین رنگ مو اینجوریه بقیه لاینا رو نمیدونم نیاز به دستیاری هست یا نه.ولی اگه نیاز بود حتما همو ...

اخه نامزدم نمیزاره برم دستیار بشم همینم به هزار بدبختی راضی شده من عاشق آریشگریم یعنی میشه

عزیزم شمام خودتون شنیون کار هستین؟ من تازه ثبت نام کددم چن روز دیگه کلاسم شروع میشه چه خوب شد که کام ...

نه عزیزم من کار با مواد کار میکنم ولی شینیون هم در حد مقدماتی یه کوچولو بلدم ولی حرفه ای نه

شینیون به نظر من خیلی بهتر از کار با مواده چون مدل راحت پیدا میکنی.تو کار با مواد خانوما ریسک نمیکنن موهاشونو بدن دست یه آدم تازه کار

مشتری بیشتر هست یعنی اگه در هفته یه رنگ کار ۳ تا مشتری داشته باشه شاید شینیون کار ۵ تا داشته باشه درسته درآمدش کمتره ولی شرایطشم بهتره 

درضمن همه چی به تمرین بستگی داره به خصوص شینیون

اگه بتونی خوب و تمیز دربیاری از یه شینیون مثلا ۵۰۰ تومنی ۸۰_۹۰ اصلا ۱۰۰ تومنش هزینه موادته ما بقی سود

اونم برای یکی دو ساعت

بعدشم تو ساعت ۱۰_۱۱ میری سالن ساعت ۳ میای بیرون ما رنگ کارا از ساعت ۸ میریم ساعت ۵_۶ تموم میشیم 😂

هزارمین کاربری 😬😬😬 
نه عزیزم من کار با مواد کار میکنم ولی شینیون هم در حد مقدماتی یه کوچولو بلدم ولی حرفه ای نه شینیون ...

آره کاربا مواد سخت ووقت گیره یادمه خواهرم موهاشو لایت کرد ازساعت یک بعدظهر رفت آرایشکاه ساعت ۱۱ شب اومد.

ممنون عزیزم ازراهنماییت 

موفق باشی🫠

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
2706