2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ی تایمی خیلی دوس داشتم بخونم اما کاهلی میکردم تو نماز یومیه خودم و بعد گفتم اگر میخوای بخونی اول خودتو عادت بده مشتاق یه نماز یومیه بعد برو سر وقت نماز شب😂😑

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
یه مدت میخوندم  انقد خوب بود تو دفترم نوشتم هربارک پول دستم میومد یا اتفاق خاصی میافتاد ولی ب ...

هر بار میخوندین اتفاق خوب براتون میفتاد؟خوندنش چقدر طول میکشه؟

این قافله عمر عجب می‌گذرد 
2738
باید بخونی تا بفهمی چیه واقعا نمیشه توصیفش کرد اگر به دلت افتاده بخون و من واقعا ازش خیر دیدم 

عزیزم چطوریه نماز شب میشه بگی باید چطوری بخونیش و چه وقت خونده بشه چی بیگم رو جانماز

من یه مدت خوندم و متاسفانه نخوندم دیگه. می دونی که توی قنوت نماز شب مستجبه نام چهل تا مومن از دنیا رفته رو ذکر کنی و براشون طلب مغفرت کنی و میگن مستحبه که اقوام و نزدیکان باشن.

من یه شب موقع خوندن قنوت نماز شب اسم همه رو بردم و برای یک لحظه ذهنم رفت سمت یه بنده خدایی که اعتقاد نداشت، با خودم گفتم اون که اعتقاد نداشت اسمش رو نگم.بعد پشیمون شدم و نامش رو اوردم  (این کلنجار ذهنی ام در یک ثانیه توی قنوت بود) بعد از نماز شب خوابیدم و همون بنده خدا رو خواب دیدم که لباس سفید و تمیزی پوشیده بود و بهم گفت فلانی نگاه کن این لباس رو تو برام فرستادی. 

فکرکنم قبلا تاپیک شما پست گذاشتم 🤔 

من خیلی از نماز شب حاجت گرفتم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من نگرفتم شاید با خلوص نیت ننخوندم شاید صلاحم نبود نمیدونم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا