2752
2739
عنوان

بچم دیگه سینمو نمیگیره

114 بازدید | 15 پست

دوستان دخترم الان ۴۰ روزشه هم شیرخودمو میدم هم شیر خشک الان دیگه سینمو نمیگیره میخوام شیرش بدم خودشو عقب میکشه گریه میکنه الان چیکارکنم؟ از یه طرف میگم شیرخودمو قطع کنم شیرخشک کلا بهش بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شیر خشکو موقعی که گیج خوابه بهش بده ک متوجه نشه شیشه فراموشش بشه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری

شیر خودت قطع نکن عزیزم 

ببین شیر شما از هر نوع تغذیه دیگه الان براش بهتره

و اینکه با شیر شما حالت روحیش شکل میگیره از شما احساسات دریافت می‌کنه 

وقتی شما خوشحال باشید شیر شما دارای هورمون شادی میشه و نوزادان هم شاد میشه 

همینطور حالت غم یا خشم و....

منم همین مشکل رو داشتم رفتم دکتر کلی دعوا کرد دیگه شیر خشک نده فقط بنداز سینه تا یک هفته بچه لج کرد ولی چون گرسنه بود باز سینه گرفت تا یکماه دادم ولی چون وزن نمی‌گرفت دوباره شیشه دادم الان توبیداری اصلا سینه نمیگیره باید بخوابه که سینه بگیره یا تو خواب میدم یا می‌دوشم بهش میدم هشت ماهه هنوزم با شیر درگیرم 

چطوری 

کمی رو سینم آب قند مالیدم 

مامان بزرگم گفت قطره شیر افزا و قرص شیر افزا  و دلستر و آب هویج خوردم شیرو خوش طعم میکنه .هی با قطره چکون میریختم حلقش تا به مزه اش عادت کرد  هی میدوشیدم حتی با شیشه میخوروندم بهش کم کم تو خواب شیشه رو نزدیک میکردم. تا دهنشو باز میکرد سینه رو میزاشتم دهنش

منم همین مشکل رو داشتم رفتم دکتر کلی دعوا کرد دیگه شیر خشک نده فقط بنداز سینه تا یک هفته بچه لج کرد ...

اره حتما بدوش 

خوراکی هایی بخور که طعم شیرت خوب شه 

مثل دلستر مثل آب هویج 

ترشیجات نخور 

قطره شیر افزا هم عالیه

اره حتما بدوش  خوراکی هایی بخور که طعم شیرت خوب شه  مثل دلستر مثل آب هویج  ترشیجات ...

اره پودر شیر افزا گالاکتومید میخورم عالیه شیر رو دوبرابر می‌کنه ولی خیلی پشیمونم کاش از اول شیشه نمی‌دادم بچه اولم سینه میدادم خیلی خوب بود دومی اشتباه کردم شیشه دادم خیلی شیر دادن پر داستانی شد ...بازم هر چی بگی شیر مادر برای بچه یه چیز دیگست