2737
2739

سلام مامانی های عزیز

دکتر من برای غربالگری اول، سونوگرافی سامان پرتو رو بهم معرفی کرده. کسی بوده که اینجا رفته باشه؟ راضی بودید؟ تونسته جنسیت رو درست تشخیص بده تو همون هفته 12؟ 

اینقدر همه جا تعریف نسل امید رو کردن، که دو دل شدم. راستی ممنون میشم اگه قیمت نسل امید رو هم میدونید، بهم بگید.

سوال آخر هم اینکه اول آزمایش خون بدم، بعد برم سونو؟ جواب آزمایش باید همراهم باشه؟؟

ممنون از اطلاعاتتون.

سامان همان که تو میرزا شیرازی هست منظورت هست من آنجا سونو واژینال دادم البته مرد بود که با دستیار زن ولی دقیق بود 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میدونم که احتمالا تا الان رفتی و سونو رو انجام دادی. اما برای کسانی مینویسم که میخوان بعدا اینجا برن.

منم دکترم اینجا رو معرفی کرده بود. اما من به انتخاب خودم رفتم نسل امید برای غربالگری. حدودا 8 ساعت معطل شدم تا کارام انجام شد و حسابی اذیت شدم اما کارشون برای غربالگری کامل بود و نتایجشون همه بخش های غربالگری اول رو پوشش میداد.

دو هفته بعد برای سونو واژینال رفتم سامان پرتو پیش خانم طومانیان. چون استرس زیادی داشتم، گفتم چک آپ نینی رو هم انجام بدن. همه جوره ازشون راضی بودم. هم نینی رو کاملا چک آپ کردن و همه چی رو برام توضی دادن، هم برای مشکلی که داشتم خیلی توضیحات کاملی دادن و سونو واژینال هم خیلی راحت انجام دادن. 

پیشنهاد میکنم اگر سونو عادی میخواین برین حتما پیش خانم طومانیان برین. عالی هستن.

میدونم که احتمالا تا الان رفتی و سونو رو انجام دادی. اما برای کسانی مینویسم که میخوان بعدا اینجا برن ...

بله. من هر دو غربالگریم رو پیش ایشون انجام دادم و کاملا راضی بودم. یکی از نکته های مثبتشون اینه که معطلیش در حد یک ربع هست فقط.

ممنون از توضیحاتتون.

من سونو انومالی باید انجام بدم بچه هام دوقولو هستن شنیدم دکتر مرصوصی خیلی تو کارشون مهارت دارن ولی نهصد هزارتومان میگیرن حالا نمیدونم چکار کنم کجا برم مهارت دکتر و اینکه سلامت هردو جنین رو درست تشخیص بده خیلی واسم مهمه

2740