2737
2739
عنوان

تو خیابون افتادم اونم جلو ...

476 بازدید | 13 پست

برادر شوهرو پسرعموش..الان خیلی حالم بده خیلی خجالت میکشم رفته بودم زباله بندازم دیدم ماشینشون تو خیابونه کلا من اینارو سالی یبار نمیبینم.. نمیدونم من حول کردم یا دخترم ک ۳سالشه و از همه چیز وحشت دارم برگشتم خوردم به دخترم افتادیم خواست از ماشین پیاده شده بیاد کمک مثلا منم با یه خنده مصنوعی دست بردم بالا پاشدم اومدم تو...ولی الان حالم خیلی بده...تازه من لعنتی خیلی مغرورم...الان چیکار کنم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب چشم طنز ببینشو بخند .خیلی سخت میگیری من بودم پخش زمین شده بودم از خنده با اینکه خیلی مغرورم  

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728

منم کم مغرور نیستم 

اما وقتی زمین بخورم خودم کلی خنده م میگیره 

بهش فکر نکن عزیزم 

اگرم جاریت رو دیدی خودت با خنده قضیه رو تعریف کن 

چیز خاصی نیست 

دهنتو درگیر نکن 

خیلی ها میوفتن 

زنداییم خیلی خانم با شخصیت و با وقار 

ماشاالله قد خیلی بلندی هم داره خیلی هم زیباست 

اما رکورد دار تو زمین خوردن شده دیگه 

خودشم خنده ش میگیره