2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اره عزیزم مال من از اینم کمرنگ تر بود حاملم

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
خوشبحالت کاش منم یه روز بی بی مثبت ببینم😔 این ماه ۱۵ روز عقب انداختم ولی در اخر پریود اومد سراغم

عزیزم من چند ماهه تو اقدامم ....

انشالله یه روزی شماهم از شدت خوشحالی تاپیک بزنی

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یکسال و نیمه اقدامم هرچی دکتر و اصلاح سبک و عکس رنگی جزاحی و کوفت زهرماره امتحان کردم 😭😭😭😭

مشکلی ندارید؟ خودتون یا شوهرتون؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشکلی ندارید؟ خودتون یا شوهرتون؟؟

مشکل خود وامونده ام هستم چرخه تخمک گذاری انجام نمیشه داروهای تقویتی گرون میخورم یکساله لبنیات نخوردم ولی 😔😔😔😔 مال اعصابم هستش شدید استرسی هستم و عصبی هورمون هام تنظیم نیستن جلوی موهام کامل ریخته دیگه امیدی ندارم🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

مشکل خود وامونده ام هستم چرخه تخمک گذاری انجام نمیشه داروهای تقویتی گرون میخورم یکساله لبنیات نخوردم ...

عزیزم طب سنتی رو امتحان کردی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706