2737
2739
عنوان

شوهرم بخاطر زن رفیق منو کتک زد

609 بازدید | 45 پست

شوهرم خیلییی رفیق و زن رفیقشو میخاد جوری ک جون میده براشون تازه اشنا شدیم رفتار شوهرم عوض شده علنا جلوی من با زن لاس میزنه انقد توجه میکنه بهش 

تو ماشین ما زنه سردرد میشه بدو بدو میره دارخونه مسکن میگیره براش شوهرش نمیره شوهر من کاسه داغ تر از اش شده   تاکسی تلفنی اینا هم شده ماشین ما کلا در اختیار ایناس یا بچه هاشو میبره دور میده یا مدام خونه اوناس ، شب عید زنگ زدم ب زن رفیقش محترمانه گفتم قطع ارتباط کنیم شوهر من اخلاقش عوض شده ، شوهرم فهمید همون شب منو انقد کتک کزد ، اون زنیکه هر زه یه پیاما بهم داد طلبکار انه هر توهینی کرد درصوزتی ک من تو تماسم هیچ حرف بدی نگفتم فقط گفتم شوهرم رفتارش عوض شده خوشم نمیاد از رفتارای الانش ، تو این بحث من و این زنه شوهرم طرف زنه گرفت جلوی اونا ده بار گفت طلاق میخاد پاشه بره طلاق بگیره هرچی حرف بدی بود بهم زد ، موندم بمونم یا برم؟ شوهرم میدونم داره خیانت میکنه حسم دروغ نمیگه رفتاراش همه کاراش منو مطمعن کرده ، بچه دو ساله هم دارم  راهنماییم کنید ، از اون موقع دعوامونم رفت و امدش با اینا بیشترر هم شده حتی میگ میخام با رفیقم و زنش بریم مسافرت اگ میای بیا وگرنه ما میریم 🫤🫤🫤 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب الان براتون شفاف سازی میکنم

اسی گقت تازه باهاشون اشنا شدن پس شوهر عوضیش از قبل با زنه دوست بوده بخاطر اینکه بیشتر ببینتش با شوهرش هم دوست شده 

الانم ک دیگ بخاطر اون هرزه زنش رو زدع

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

خانواده ها تو جریان گنده کاری های شوهرت نیستند؟ 

به شوهره زن پیام می دادی که این زنت از وسط زندگی ما جمع کن ، بگو تو غیرت نداری می شینی لاس زدن شوهرم با زنت نگاه می کنی؟ 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740
خب الان براتون شفاف سازی میکنم اسی گقت تازه باهاشون اشنا شدن پس شوهر عوضیش از قبل با زنه دوست بوده ...

دقیقا همین بوده! 👌👌👌

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
خانواده ها تو جریان گنده کاری های شوهرت نیستند؟  به شوهره زن پیام می دادی که این زنت از وسط زن ...

شوهرش معتاده عرق خوره ، معتادا هم ک بی غیرتن ، خوده مرده خیلی گاگوله کم داره ، 

شوهر اون چه نفهمه؟!یعنی متوجه نشده ؟چطور اجازه میده شوهرت باهاشون به مسافرت بره؟

بعضی شوهرها علاقه ای به زن خرابشون ندارن دنبال پول درآوردن و کلاه برداری و کثافت کاری هستند! 

شوهرش معتاده عرق خوره ، معتادا هم ک بی غیرتن ، خوده مرده خیلی گاگوله کم داره ، 

احتمالا از قبل این دو تا با هم بودند حالا رفته با شوهره هم آشنا شده تا راحت تر بتونه باهاش رفت و آمد کنه!

2706