2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا ن واریز کردن ن گفتن میزنن ن گفتن چقد

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
پس عملا کسی کسی نگرفته ..

دقیقا

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2738
برای ما واریز شد خود سهام ۴۰۰ بود ۱۵۰۰ اضافه تر داده بودن که البته فکر کنم چون مدتی جمع شده بود انقد ...

ت پیام گفتن ک سهام عدالته  متفوی؟

برای ما واریز شد خود سهام ۴۰۰ بود ۱۵۰۰ اضافه تر داده بودن که البته فکر کنم چون مدتی جمع شده بود انقد ...

کلا؟بعد چند نفر وراث بودین؟ واینکه چند سال از زمان فوت گذشته بود اگ دوست نداشتید جواب ندین🩷

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
کلا؟بعد چند نفر وراث بودین؟ واینکه چند سال از زمان فوت گذشته بود اگ دوست نداشتید جواب ندین🩷

دو وارث بودن به هر کدام انقدر دادن . متوفی سال ۸۸ بود

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
نه کلا سهام عدالت که ریختن برای همه ۴۰۰ و خورده بود برای ایشون ۱۹۰۰ اومد تقریبا

اها مرسی