2733
2739
عنوان

ادعای تربیت کردن بچه هاتون می شه پس چرا اینجوری شده 🫡

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میرفت شکایت میکرد مشکل از پدر مادرشه بهشون میگفتی

به خانواده چند نفر بگه من یه پسر بچه کوچولو دیدم شاید ۵ سالش بود به بغل دستیش میگفت خب کو..نش میذاشتی نمیدونم راجب چی حرف میزدن :/

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
2731

حتی الان بچه ها همش بقیه رو میزنن حتی پدر مادر

ما غلط میکردیم به مامانمون بگیم تو

یا من یادمه کسی مارو برای درس همراهی نمی‌کرد الان مامان ها التماس میکنن بچشون بخونه

آخه الان برعکس شده خود پدر و مادرا تو خونه فاحشی می‌کنن با فحش ب هم محبت می‌کنن و می‌خندن و عادی شده ...

دقیقا یه زمانی ...وه نخور یه نوع توهین تلقی میشد ولی همسایه ما مدام به شوخی به بچش میگه گی نخور بابا پدرسگ یا هزار تا حرف این مدلی الان اون بچه احترام نگهداشتن بلده بنظرتون؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

چند روز قبل عید دوتا دختر دبیرستانی دیدم مقنعه یکیشونو اون یکی کشید دراورد اونم برگشت گفت چیزم دهنت😵‍💫شوهرم میگفت این دختر بود؟چجوری پس داشت🤧😂

🌸روزی که مامان شدم بهترین روز عمرم بود🌸از سال ۹۷عضو بودم یه مدت خواننده خاموش بودم الان که نی نی دار شدم اومدم دوباره عضو شدم🤰یه خانوم معلم مهربون که عاشق شغلشه💕یه بچه ی مظلوم وسط🤧هوای بچه های وسط خونواده رو بیشتر داشته باشید 
یه بار یه جایی خوندم نمیتونی بچه رو از بیرون رفتن و بین دوستانش رفتن منع کنی کلا نمیتونی تو خونه نگه ...

والا پسر منم امروز اونا فوحش می دادن این طفلی فقط حیوون می گفت زورش رو به کتک رسوند و دعوا کرد باهاشوه

2740
همه بچه ها بلدن تو مدرسه بالاخره یوی هست ک همه چی بلده و ب بقیه یاد بده ولی خب تربیت موقعی هست ک بچت ...

دقیقا دختر من تو مدرسه میشنوه ولی خداروشکر هیچوقت تکرار نکرده انگار بعضی بچه ها ذاتا اینطورن 

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
همه بچه ها بلدن تو مدرسه بالاخره یوی هست ک همه چی بلده و ب بقیه یاد بده ولی خب تربیت موقعی هست ک بچت ...

دقیقا زمان ما هم فحش بود اما می دونستیم که نباید به زبان بیاریم 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
توی خونه میشنون و تکرار میکنن. ما قبلا اگه از کوچه چیزی میشنیدیم، مگه جرئت داشتیم یواشکی زیر لب تکر ...

نه نه

پدر و مادرا اوکین

یکسر تشریف ببرید پارک و... 

درد منو قوی نکرد از اونیم ک بودم بدتر شدم!!!. 
والا پسر منم امروز اونا فوحش می دادن این طفلی فقط حیوون می گفت زورش رو به کتک رسوند و دعوا کرد باهاش ...

چند سالشه ؟

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706