2737
2734

تیتر تاپیک منظورم به یه سری مادر هاس به خودتون میگ

نگیرید 

من کل بچگی م به کوچه بازی کردن گذشت اما یادم نمیاد حتی پسرای محله هم فوحش ب بلند بودن ونمی گفتن

اما بچه های الان تو کوچه مدرسه یه بنده دارن فوحش ناموسی می گن

مگه این نسلٕ پدر مادرا ادعای تربیت کردن شون نمیشه  پس چرا اوضاع اینه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم

ما با پکیج کتک و دعوا بزرگ شدیم، ولی بازم نسبت به بعضیا، تأکید میکنم بعضیا از امروزیها، ادب و احترام بیشتر حالیمون بود....

بعضیااااااااااا

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم
2728

اتفاقا این نسل توی تربیت کردن صفره با روانشناسی زرد یمشت بچه بی ادب و تخس نفهم. پرورش دادن بلا استثنا هم به بلوغ زودرس رسیدن 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

توی خونه میشنون و تکرار میکنن.

ما قبلا اگه از کوچه چیزی میشنیدیم، مگه جرئت داشتیم یواشکی زیر لب تکرار کنیم؟ 

الان عین نقل و نبات ننه و بابا بد حرف میزنن

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
بخاطر جامعس عزیز الان خانواده خوبه بپه از همسن سالش یاد میگیره،از گوشی یادمیگیره

یه بچه ی ۹ ساله دیدم هی داره کوچه به پسرم میگه ننه تو اول متوجه نشدم ولی وقتی فهمیدم 

جلوی خودم روگرفتم نکوبم دهنش ولی حسای کار دستش آوردم 

الان پشیمونم ک چرا سیلی نزدم ک حدااقل یک قدم راجب تربیتش بردارم

2738

همه بچه ها بلدن تو مدرسه بالاخره یوی هست ک همه چی بلده و ب بقیه یاد بده ولی خب تربیت موقعی هست ک بچت بلده ولی ب زبون نمیاره و بکار نمیبره ...

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
همه بچه ها بلدن تو مدرسه بالاخره یوی هست ک همه چی بلده و ب بقیه یاد بده ولی خب تربیت موقعی هست ک بچت ...

منظورمنم همینه فوحش رو ک همه می شنون

باید به بچه جوری برخورد کنی ک جرئت به زبون آوردن نداشتن باشن

الان زیادی بچه ها رو لوس بارآوردن ، نتیجه اش رو هم داریم میبینیم، که بعضی بچه ها چه الفاظ قشنگی حتی ...

من نوجونی دورو برم نمیبینم که به حرف پدر مادرش گوش بده یا احترام بزاره

میرفت شکایت میکرد مشکل از پدر مادرشه بهشون میگفتی

پدر مادرش کور و کر نیست بچه هم امروز بی ادب نشده 

حتما می دونن ولی حرکتی نمی کنن منم بگم جوری می چرخونن تقصیر من میشه همه چی

یه بار یه جایی خوندم نمیتونی بچه رو از بیرون رفتن و بین دوستانش رفتن منع کنی کلا نمیتونی تو خونه نگهش داری و نزاری بری بیرون و گوشهاشو هم کمیتونی بگیری که حرف زشت و رکیک نزنه ولی میتونی طوری تربیتش کنی که وقتی اون حرفها رو شنید استفاده نکنه

پسرم میره بیرون بازی میکنه میاد تعریف میکنه و حتی فحشی که شنیده رو میگه ولی اصلاااا ندیدم تو عصبانیت استفاده کنه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم