2737
2734

سلام دوستان عزیز

لطفا با دل های پاکتون برای شفای عاجل و کامل مادر دوست نینی سایتی عزیزمون که بیمارستان بستری شده دعا کنید و پنج مرتبه آیه شریفه امن یجیب رو بخونید 🤲

اگر زحمتی نیست برای آروم شدن دل دوستمون هم لطفا یک مرتبه آیه الکرسی یا حمد یا صلوات بخونید ممنون میشم🤲

خیلی ممنونم خدا خیرتون بده و عزیزانتون رو سلامت حفظ کنه 🤲🌱

منم خدا بخواد الان جزي ۲۶ قرآن میخونم با زبون روزه به شرط لیاقت بعدش برای سلامتی و حاجت رواییتون دعا میکنم 🤲 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@درمسیرخدا    

@anabelkatanchi    

@مامان،مهدیار    

@مهر_رخسار    

@خداااهست    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@ظهور313    

@خانمحاجآقا    

@دلخوشی1    

@کاربریپاکشده    

@mamanyasnajoooooon    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@در_انتظار_تو    

@هر_سقوطی_پایان_نیس    

@بانویتابستون۷۱    

@دختر_اردیبهشتم    

@منتظرررررظهور    

2740
@درمسیرخدا     @anabelkatanchi     @مامان،مهدیار     @مهر_رخس ...

سلام خواهری چشم حتما ان شالله حالشون یهتربشه

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 

ذکر وصلوات وسوره رو به نیت شفای عاجل وکاملشون زمزمه کردم . انشا الله سلامتیش برگرده تا آرامش به دل دوستمون هم برگرده 

۱۴ حمد شفا هم براشون میخونم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

ان شالله خدا به همه مادران سلامتی و عمر بابرکت عطا کنه و مامان این دوست عزیزمونم هر چه زودتر سالم و تندرست برگرده پیش عزیزانش♥️ 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706