2737
2734
عنوان

خونه دارها، مستاجر ها بیاین

250 بازدید | 36 پست

دوستان ما بعد 15سال یه خونه خریدیم چیتگر

وبی محل کار همسرم شرق تهرانه

الان 6ماه نشستیم 

ولی خب چون سختش میگه بریم اونطرف مستاجری

نمیدونم چه کنم

میگن وقتی بی دلیل حالت بده یکی دلتگنته و داره بهت فک میکنه 

عه ماهم چیتگر بودیم و محل کار همسرم غرب ، ۴ سال تحمل کردیم تا خونمون به قیمت شه بعد فروختیم اومدیم شرق

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشه بفروشین همون سمتا بخرین ؟ 

خدایی هم سخته تو تهران کارت از خونت دور باشه

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

مگه اول شغلش نزدیگ خونه ای بود که خریدین؟ اگه محل کارش تغییر میکنه جابه جا نشید.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

میتونین اینجارو اجاره بده برین اونور اجاره کنین‌ اجاره اینم بگیرین بدین به اون. فقط باید یر به یر بشن که نخواین چیزی اضافه تر روش بذارین

یک صلوات براي شفای کودکان بیمار
2740
خب درست میگه  سمت هف حوض و سمنگان و شیرمرد میتونید خونه خوب بگیرید محله خوبی هم هست ...

جدیی

ممنون که نظر دادین

واقعا دو دل بودم

والا من خیلی هارو دیدم اینکارو میکنند تا بتونن خونه دوم و ... بخرند 

و منم اگه یه خونه داشتم و از نظر مالی وضعیت مناسبی داشتم همین کارو میکردم

but people can go From people you know to people you Don't
میتونین اینجارو اجاره بده برین اونور اجاره کنین‌ اجاره اینم بگیرین بدین به اون. فقط باید یر به یر بش ...

دقیقا

اونجا مدرسه هاش متمرکز تره

اینجا مدرسه هم کمه

و خیلی تعریفی ندارا

من 3تا بچه مدرسه ای دارم

والا من خیلی هارو دیدم اینکارو میکنند تا بتونن خونه دوم و ... بخرند  و منم اگه یه خونه داشتم و ...

جددددی

ای خدا

حاجت رواربشی

همسرم منم همین میگه، 

میگه جلو میافتیم

جدیی ممنون که نظر دادین واقعا دو دل بودم

آره بابا بهترم هست قسمت ارامنه نشین.

خیلی امن و عالی 

کوچه بندی های استاندارد

دسترسی به همه چیز

واقعا فوق العاده س