2733
2734

خانوما من ماهی ۶ تومن می‌خوام پس انداز کنم 

ولی خب ربع سکه یا نیم سکه نمیتونم بخرم نمی‌رسه

نظرتون در مورد سکه پارسیان چیه ؟؟

خوبه هرماه یکی بخرم ؟

یا پولمو جمع کنم نیم یا ریع بخرم ؟؟؟

لطفاً راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

به نظرم جمع کن نیم بخر. هر ماه نخر. این جوری پول کارمزدتت زیاد میشه و به چیزی هم نمیرسه.4 ماه جمع کنی نیم بخری خوبه یا 5 ماه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
آره اینم خوبه ولی میترسم تا پول جمع شه سکه گرونتر بشع

من خودم ترجیحم این کاره. طلا هم بالا پایین داره. عوضش یهچیز خوب میخری و پول کارمزد کمتر میدی. اون پول رو هر ماه بزار صندوق سود بیاد روش.

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
چه صندوقی ؟

میتونی صندوق درآمد ثابت بزاری یا جدیدا کدوم بانک بود سود سی درصد میداد فک کنم ملی دقیق نمیدونم. اونجا بزاری