2733
2734
عنوان

کلافه شدم خسته شدممممممم

56 بازدید | 5 پست

اومدیم خونه جدیدمون ما طبقه اولیم مادرشوهرم و دوتا نوه هاش طبقه ۴ باید برن  وسایلشون چیندن ولی نمیرن اونجا😭 کلافم کردن دیشب  از طبقه ۴ اومدن اینجاخوابیدن  از صبحم نرفتن  تا الان نوه هاش دیوونم کردن انقدر بچمو اذیت میکنن در کشو و کمد هارو باز میکنن رخت خوابامو بهم ریختن  کل سوراخ سنبه هارو میگردن از دستگیره در دسشویی و حموم ک تازه نصب کردیم اویزون میشن بخدا کلافه شدم   حالا هم نمیرن طبقه خودشون همینجا جا خوش کردن خسته شدم  اینهمه سال باهم زندگی کردیم تو یه خونه دلم خوش بود میایم اینجا اینا دیگه میرن طبقه خودشون اینجا نمیان  ولی از دیروز که اومدیم خونه جدید همینجان  خسته شدم دیگه واقعا

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……

نمیشه هم چیزی گفت خدا وکیلی ریدن تو اعصابم  دلم خوش بود اینجا بیام دیگه از دستشون راحتم ولی انگار نه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ععععع سلام فاطی خوبی بالاخره از اونجا رفتی نی نی به دنیا نیومده هنوز 

نه هنوز دنیا نیومده 😢

اعصابم بهم ریختس اینجا هم از دستشون اسایش ندارم از دیروز که اومدیم تو طبقه ما هستن و نمیرن طبقه خودشون خسته شدم واقعا

ععععع سلام فاطی خوبی بالاخره از اونجا رفتی نی نی به دنیا نیومده هنوز 

از قرار معلوم امشبم میخان اینجا بخابن😧 از صبح حتی یبارم طبقه خودشون نرفتن