2737
2734

فقط میریم سرکار نوبتی بچمم خونست یعنی این که یه مدت همش خونست براش بده؟ همش ماشین بازی میکنه یا کارتون میبینه

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 

بعد افطار ببرین

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شبا بچه هامو میبرم بیروم یه دور میزنیم

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻

بله که بده...من به این سن حوصلم سر میره چه برسه بچه تو شهر بچرخین براش بستنی بخرید پارکی جایی 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2738
ملاک تو خونه بودن و بیرون بودن نیست بنظرم بچه هم بازی میخواد بیشتر تا اسباب بازی هم صحبت میخواد بجا ...

چکار کنم از سر کار میام کارای خونه رو دارم کی آشپزی کنه ؟ کی ظرف بشوره 

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
تلویزیون نذارید نگاه کنه انقد. اون تایمی ک هرکدوم خونه اید ب بهونه خرید ببریدش بیرون. نیم ساعت شما ن ...

چی بگم 

ما بوشهریم دو روز دیگه هم هوا گرم میشه نمیشه جایی رفت 

برنامه ریزی کن در هر صورت بچه هم حقی داره  الان سن رشده  هر چی وقت بزاری بعدا برداشت میکنی ...

در ماه چند روزی میریم شهرستان اونجا حسابی بهش خوش میگذره نمیدونم کافی هست یا نه

در ماه چند روزی میریم شهرستان اونجا حسابی بهش خوش میگذره نمیدونم کافی هست یا نه

چی بگم من متخصص نیستم ولی تجربم میگه اول نیاز بچه مخصوصا دو سه سال اول زندگی مادره آغوشه بازیه اینکه براش وقت بزاری   بعدا هم که ان شالله بزرگتر میشه هم بازی و دوست خیلی مهمه. روزانه بازی کنه با هم سناش  که اول از نظر روحی و فردی رشد کنه تا سه سال بعدم مهارتهای اجتماعیش این نظر منه