2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سیلیکونایی هستن که زیر لباس مجلسی میزنن اسمشو نمیدونم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2728
افتاده هستن؟!! سایز چندن؟

راهکار داری بگو سایزشو میخوای چیکار اگه آقا نیستی 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740
راهکار داری بگو سایزشو میخوای چیکار اگه آقا نیستی 

خوب سایز کوچیک با سیلیکونی مشکلش حله 

سایز بزرگ نمی شه کاری کرد

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
راهکار سریعترین و مطمعن تمرین فقط عمله  نه باید ماساژ بدی مرتب حدود یکی دوسال که سفت بشن آویزو ...

واقعا ماساژ اثر داره؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2706