2733
2739
چند سال پیش مامانم فوت کرد من خیلی حالم بد بود و توی اوج کرونا بود... اومد مراسم ختم مامانم من اصلا تو حال خودم نبودم...بعد اومد گله کرد که برای ناهار تعارفش نکردم درست و از این صحبتها...حالا من به زور اونجا نشسته بودم از بس داغون بودم...چند روز پیش مادربزرگم فوت کرده بود اومد مراسم ختم و موقع خدافظی مثل همه مهمونها تعارف کردم حتما تشریف بیارید با پدرجان رستوران.....برگشت گفت نه ما نخورده نیستیم!!!!!

شما باشید بهتون بر نمیخوره؟

حالا جالب اینجاست آخرش هم اومده بوده...خود من نتونستم برم رستوران چون یک بچه چند روزه دارم و تازه زایمان کردم.

چه عنیه نکبت 

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
چقدررررر من متنفرم از کسایی که تو عزاداری هم پشت سر آدم حرف در میارن و انتظار دارن آدم عادی و پر انر ...

پدرشوهرم حتی اون شب بهش گفت این چه حرفیه میزنی مامانش فوت کرده بوده چه توقعی داری...من انقدر حالم بد بود زیر بغلهامو میگرفتند تا راه برم مراسم ختم و تشییع مامانم این به فکر ناهار بوده