2733
2734

مدرک زبانم رو بگیرم 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سفر بیشتر 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740

برای یه سری مسائل کاری قبلا زمینه چینی کردم و امیدوارم امسال به نتیجه برسه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

یه سفر خوووووب 

خونه بخریممم 

یه ماشین بهتر ( اینا مشترک بود با همسرم ) 

هدف خودم قبولی کنکووووور البته واسه ۴۰۴

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
میخوام بیشتر برم طبیعت ، بیشتر لذت ببرم ، بیشتر سفر برم و خودمو بیشتر بشناسم

چقدر تاپیکات خوبن یادم باشه حتما از سر فرصت بخونمشون ^-^

میشه لطفا اگه مطلبی یا مثلا چنلی یا کتابی چیزی درمورد این چیزایی که گفتی میشناشی به منم معرفی کنی؟

همونی که خیلی نایسه هستم😌

اول  پیداکردن کاردرخانه چون دخترم کوچیکه .خرید اساس خونه  دندونام درست کنم معدمو خوب کنم. ورزش کنم تاعید هیکلم عالی بشه باخودمو زندگیم مهربونم بشم روخودم کارکنم اخلاقم بهتربشه برای اعصابم دمنوش بخورم حوابموکم کنم ب زندگیم برسم نروژ آرایش کنم  آرامشم رو برگردونم تااینجا یادمه اهدافم