2733
2734
عنوان

بچم۲۶یکساله میشه هنوز نمیشینه

148 بازدید | 22 پست

وزنش ۸خورده ای سینه خیز همه جامیره بالش اینا بزارم از روش رد میشه ولی ن میشینه نه دست میگیره بلند بشه

دستشو میگیرم زیر بغلشو راه میره خودم بزارمش جلوی پشتی دست میگیره وایسه ولی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بچه ها با هم فرق میکنن . ولی تو یکسالگی باید با تکیه بایسته . خودت به جایی تکیه اش بده ببین می تونه ...

وایمیسه ولی مستقل پا نمیشه یا نمیشینه خودمم بزارم بشینه جلوشو پرکنم وسیله میشینه

وایمیسه ولی مستقل پا نمیشه یا نمیشینه خودمم بزارم بشینه جلوشو پرکنم وسیله میشینه

پس عیبی نداره . پسر من زود راه افتاد از نه ماهگی می نشست و با کمک وسایل راه می رفت . ولی دخترم تا ۱۱ ماهگی خودش نمی نشست و راه هم نمی رفت بعد یکسالگی شروع کرد راه رفتن رو و ۱۶ ماهگی دیگه راه افتاد 

پس عیبی نداره . پسر من زود راه افتاد از نه ماهگی می نشست و با کمک وسایل راه می رفت . ولی دخترم تا ۱۱ ...

اا واقعا نمینشست ۲اردیبهشت باید ببرم چکش کنه دکتر میشه دعاکنی برام تا ۲ اردیبهش بشینه

2706