2737
2734

من دوتا پسر نه و هفت ساله دارم.دلم دختر میخواد.انشاا.. میخوام برم دکتر .اما ای وی اف نه.هم گرونه هم دردسر داره. کسی رفته؟ 

من رفتم برای پسر ۱۲۰ ملیون گفت کلا میشه گفتم ولم کن خدا بخواد میده بیخیال شدم رژیم اینا گرفتم حالا نمیدونم جنسیت پسر یا نه 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من رفتم برای پسر ۱۲۰ ملیون گفت کلا میشه گفتم ولم کن خدا بخواد میده بیخیال شدم رژیم اینا گرفتم حالا ن ...

فقط رژیم غذایی؟ آمپولی دارویی؟ رژیم شوهر هم میخواد یا فقط خودت؟

2740
ما چهارماه رژیم و رعایت همه چیز سفت و سخت پسر داشتیم ریز به ریز و دقیق ‌‌اما دختر دارم  

قسمت نبوده.اگه دومی هست باز جا داری .من سومیه چوب خطم پره.تلاش میکنم هر چه خدا داد شکر

انشا... که پسر سالم صالح گیرت میاد

ممنون هر چی خیر میشه انشالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
ایشالله خدا ی پسر کامل زری بهت بده

فدات توکل بر خدا عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تحربه شخصی ندارم . ولی اطرافم دیدم با رژیم نتیجه نگرفتن ، ای یو ای هم شانس چند قلویی رو زیاد ...

وای چن قلو که خوبه  ای یو ای باز بهتره.ولی شوهرم فهمیده اسپرم میگیرن میگه نه  

2706